SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

No Fluff Jobs wchodzi na Węgry. Zwiększy obecność Ringier Axel Springer na lokalnym rynku ogłoszeń o pracę

Należący do Ringier Axel Springer Media AG serwis ogłoszeń o pracę No Fluff Jobs pojawił się na Węgrzech. Platforma ma pomóc we wzajemnych kontaktach lokalnym pracodawcom i specjalistom w branży nowych technologii oraz rozszerzyć obecność Ringier Axel Springer na węgierskim rynku ogłoszeń o pracę.

Article

No Fluff Jobs jest częścią grupy portali ogłoszeń o pracę w Ringier Axel Springer Media AG. Firma powstała w 2014 r. w Gdańsku. W maju 2018 r. RASM nabył 44 proc. udziałów w No Fluff Jobs.  

No Fluff Jobs to serwis ogłoszeń o pracę dla specjalistów z branży IT, a jego podstawowa funkcja polega na publikowaniu wystandaryzowanych i porównywalnych ofert pracy i wprowadzeniu obowiązkowych widełek płacowych w każdym ogłoszeniu.

Teraz RASM poinformował o uruchomieniu lokalnej wersji No Fluff Jobs na Węgrzech. Zespołem węgierskim kieruje Ádám Bozsoki jako country manager.

Wraz z wprowadzeniem No Fluff Jobs na Węgrzech Ringier Axel Springer Media zaznacza, że rozszerza swoją obecność na węgierskim rynku ogłoszeń o pracę. Do grupy kapitałowej należy tam także platforma Profession.hu.

- W ciągu pięciu lat działalności w Polsce zmieniliśmy standardy rekrutacji IT, wprowadzając obowiązkowe widełki płacowe w każdym ogłoszeniu o pracę - przypomina w komunikacie Tomasz Bujok, CEO i założyciel No Fluff Jobs. - Pozyskaliśmy blisko 3 tys. klientów, a nasz portal przyciągnął ponad 3 mln użytkowników.  Jako lider polskiego rynku ogłoszeń IT, cieszymy się, że możemy podzielić się naszą wizją przejrzystej i efektywnej rekrutacji IT z klientami i specjalistami IT na Węgrzech. Ta ekspansja jest znaczącym krokiem naprzód dla No Fluff Jobs w zwiększaniu naszego wpływu na rynki ogłoszeń IT w całej Europie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: No Fluff Jobs wchodzi na Węgry. Zwiększy obecność Ringier Axel Springer na lokalnym rynku ogłoszeń o pracę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl