SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nordea partnerem Gdyni

Nordea Bank Polska jest partnerem kampanii promocyjnej Gdyni

Nordea Bank Polska jest partnerem kampanii promocyjnej Gdyni oraz Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego realizowanych w tym roku przez władze miasta pod hasłem "Gdynia - otwarte miasto dla otwartych ludzi"

Bank Nordea towarzyszy działaniom promocyjnym Gdyni już po raz czwarty, a więc od pierwszej edycji kampanii oraz forum, które odbyły się w 2001 roku.

- Zaangażowanie Nordea Bank Polska w strategiczne działania miasta mające na celu jego stały rozwój społeczno-gospodarczy jest wyrazem poparcia i uznania naszego banku dla wysiłku podejmowanego przez władze Gdyni na rzecz pozyskania nowych inwestorów, którzy sprzyjają aktywizacji gospodarki miasta i regionu - mówi Elżbieta Subotowicz, Dyrektor Departamentu Sektora Publicznego i Projektów Finansowych w Nordea Bank Polska S.A. - Prezydent Gdyni, pan Wojciech Szczurek, podkreśla, że Gdynia oferuje wszystko, co konieczne, by z sukcesem i poczuciem satysfakcji realizować najambitniejsze przedsięwzięcia: znakomite położenie - na skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych Europy, dobrze wykształcone, profesjonalne kadry, nowoczesną infrastrukturę, bogatą ofertę usług, atrakcyjne warunki rekreacji. To właśnie między innymi te atuty zadecydowały o pozostawieniu w Gdyni centrali Nordea Bank Polska. Nasza obecność tutaj jest więc niejako realnym dowodem na prawdziwość słów prezydenta miasta i mamy nadzieję, że w nasze ślady - inwestując w Gdyni - pójdą też inne firmy.

Nie bez znaczenia dla zarządu banku Nordea jest też fakt, iż Gdynia utrzymuje ścisłe związki z miastami skandynawskimi, między innymi w oparciu o zacieśnianie kontaktów gospodarczych między firmami po obu stronach Bałtyku. Wpisuje się w to strategia naszego banku, która zakłada wsparcie w Polsce przedsiębiorstw i inwestorów ze Skandynawii.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nordea partnerem Gdyni

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl