SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nordea promuje karty

Visa Classic za darmo, Visa Gold taniej

Do końca września bank Nordea nie pobiera opłat za wydanie i wznowienie karty Visa Classic i obniża o 50 procent opłatę za wydanie i wznowienie prestiżowej karty Visa Gold.

Karta Visa Classic Nordea jest kartą płatniczą, akceptowaną w Polsce i za granicą. Jest to karta typu charge. Wydatki, które przy płaceniu kartą ponosi jej posiadacz, obciążają jego konto dopiero 15 dnia następnego miesiąca. Karta wydawana jest na jeden rok. W banku Nordea miesięczny limit wydatków na kartę jest ustalany indywidualnie. Dodatkowo do końca czerwca każdy, kto jako pierwszy w danym dniu złoży wniosek o wydanie karty Visa Classic i karta zostanie mu przyznana, otrzyma oryginalny kubek Nordea.

Karta Visa Gold Nordea jest kartą typu charge. Koszt zakupów, za które jej posiadacz płacił kartą, obciąży jego konto dopiero 25 dnia następnego miesiąca. Karta wydawana jest na rok, a limit wydatków ustalany jest indywidualnie. Każdy użytkownik karty Visa Gold Nordea jest automatycznie objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju i zagranicą, ubezpieczeniem od utraty karty oraz ubezpieczeniem podróżnym, obejmującym m.in. koszty leczenia za granicą, koszty opóźnienia bagażu lub lotu. Posiadacz prestiżowej karty Visa Gold Nordea otrzymuje również pakiet usług dodatkowych, dzięki któremu może korzystać ze specjalnej oferty zniżkowej na: przeloty na wybranych trasach liniami lotniczymi SAS, wypożyczanie samochodu w firmie Hertz oraz opiekę medyczną Falck. Dodatkowym udogodnieniem dla właścicieli kart płatniczych Nordea jest bezpłatna wypłata gotówki w Szwecji, Danii, Finlandii i Norwegii w bankomatach Nordea Bank Sweden, Nordea Bank Denmark, Nordea Bank Finland (sieć bankomatów Otto) oraz Nordea Bank Norway.

Karty Visa banku Nordea zostały w ubiegłym roku uznane za najlepsze przez dziennik "Rzeczpospolita" - Visa Classic Nordea jako najlepsza karta na zakupy na kredyt, a Visa Gold Nordea jako najlepsza prestiżowa karta obciążeniowa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nordea promuje karty

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl