SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nordea wprowadza nowy system bankowości elektronicznej

Bank Nordea wprowadza nowy system bankowości elektronicznej dla klientów indywidualnych oraz klientów korzystających z rachunku Firma, który będzie funkcjonował pod nazwą Netbank. Główne zmiany polegają na zwiększeniu przejrzystości i intuicyjności systemu.

Nordea wprowadza nowy system bankowości elektronicznej

W ramach modyfikacji bankowości elektronicznej Nordea uruchamia również nową usługę powiadomień SMS, która zastępuje dotychczasową, dostępną dla użytkowników Solo. Ma ona umożliwić szybsze otrzymywanie powiadomień i zawierać bardziej szczegółowe informacje o operacjach bankowych.

Nowe rozwiązanie będzie wprowadzane stopniowo dla kolejnych grup obecnych klientów, tak aby w terminie dwóch miesięcy (począwszy od lutego) zarówno klienci indywidualni, jak i posiadacze rachunku eFirma, stali się użytkownikami systemu Netbank. W tym czasie klient – tuż po zalogowaniu się do dotychczas używanego systemu Solo – otrzyma powiadomienie o przyznaniu dostępu do systemu Netbank. Od tego momentu każdy będzie mógł korzystać z tej platformy, a samo przejście na nowy system nie zmieni dotychczasowego sposobu logowania i historii wcześniej wykonanych transakcji.

Poza tym od momentu przyznania dostępu do Netbank, automatycznie wygaszona zostanie dotychczasowa usługa powiadomień SMS. Z nowej usługi będzie można korzystać po wcześniejszej aktywacji w nowym systemie.

W okresie przejściowym, od momentu przeniesienia się do nowej platformy Nordea udostępni klientom przez okres jednego miesiąca możliwość korzystania zarówno z systemu Solo, jak i Netbank. Przy logowaniu należy wybrać odpowiedni skrót na stronie www.nordea.pl w okienku "Logowanie", które wkrótce zastąpi obecnie stosowane okienko "eBanking".

Od lutego nowi klienci indywidualni oraz posiadacze rachunku eFirma będą mieli dostęp wyłącznie do systemu Netbank. Natomiast nowi i obecni posiadacze rachunku eFirma plus będą nadal używać systemu Solo. Ich przeniesienie na nową platformę planowane jest w II kwartale br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nordea wprowadza nowy system bankowości elektronicznej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl