SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa ceny Neostrady - 200 tys. nowych abonentów

Neostrada TP od lutego 99 zł z VAT miesięcznie

Od 1 lutego Klienci Telekomunikacji Polskiej mają do wyboru dwie opcje Neostrady TP. Nowa propozycja to usługa o prędkości transferu danych 128 kb/s za 99 zł brutto miesięcznie.

"Neostrada TP w opcji 128 rozszerza naszą ofertę szerokopasmowego dostępu do Internetu, czyniąc ją bardziej przystępną dla Klientów" - mówi Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP.

Klienci mają do wyboru zestawy instalacyjne z różnymi modelami modemów. Kosztują one od 99 zł brutto (modem USB) do 399 zł brutto (z modemem Ethernet Switch). Opłata aktywacyjna wynosi 200 zł. Abonament w nowej opcji 128 to 99 zł brutto przy umowie na 12 miesięcy lub 149 zł brutto przy umowie na czas nieokreślony. Użytkownik Neostrady TP w opcji 128 kb/s może dokonać transferu do 5 GB danych miesięcznie. Po przekroczeniu limitu prędkość transferu jest mniejsza. Według naszych analiz ruchu, ponad dwie trzecie dotychczasowych Klientów Neostrady TP, nie przekracza 5 GB przesyłanych danych. Dodatkową usługą jest konto poczty elektronicznej w domenie neostrada.pl.

Klient ma możliwość zmiany Neostrady TP z opcji z 512 kb/s na 128 kb/s i odwrotnie.

Wiceprezes TP SA Le Guern poinformował, że w 2003 r. pozyskała około 200 tys. abonentów Neostrady, choć wcześniej były plany pozyskania 270 tys. nowych klientów tej usługi. Według planów spółki, na koniec 2004 r. 76 proc. jej abonentów będzie w zasięgu Neostrady, podczas gdy obecnie jest to blisko 70 proc.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa ceny Neostrady - 200 tys. nowych abonentów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl