SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa Nokia - 6822

Najnowszy telefon Nokia do przesyłania wiadomości to połączenie nowej funkcjonalnosci z popularnym stylem wzornictwa

Firma Nokia poinformowała o wprowadzeniu nowego telefonu do przesyłania wiadomości- Nokia 6822. Podobnie jak poprzednie telefony z tej rodziny, wyróżniające się połączeniem doskonałych funkcji głosowych z pełną klawiaturą ułatwiającą pisanie, nowy telefon Nokia 6822 ma unikalny projekt. Zgrabny telefon, udostępniający po rozłożeniu pełną klawiaturę do pisania wiadomości sms, maili i notatek.
Nowy model posiada także zaawansowany cyfrowy aparat fotograficzny VGA oraz wyświetlacz o 65 tysiącach kolorów.

To poręczne urządzenie umożliwia wygodne korzystanie z poczty elektronicznej i wiadomości błyskawicznych (ang. instant messaging). Ułatwia gromadzenie i porządkowanie informacji osobistych (PIM), oraz bezprzewodową synchronizację danych. Firma planuje wprowadzenie telefonu Nokia 6822 do sprzedaży w pierwszym kwartale 2005 roku.

Nokia 6822 doskonale nadaje się do zastosowań zarówno osobistych, jak i służbowych. To dostęp do wielu kont poczty elektronicznej, kalendarzy, wygodna synchronizacja z komputerem w niewielkim telefonie. Ustawienia poczty elektronicznej, usług przesyłania wiadomości czy dostępu do Internetu można łatwo przesłać poprzez smsy konfiguracyjne. Telefon posiada także zainstalowane aplikacje mobilne do użytku osobistego i służbowego.

"Użytkownicy pokochali pełna klawiaturę oraz funkcjonalność przesyłania wiadomości " - mówi Niklas Savander, wiceprezes działu urządzeń biznesowych firmy Nokia. Dotychczas telefony z rozkładanymi klawiaturami zyskały ponad dwa miliony nabywców. "Mobilne wiadomości błyskawiczne - jako szybkie i skuteczne narzędzie komunikowania się - zyskują na całym świecie coraz większą popularność, a zatem oczekujemy zwiększonego popytu na nasze urządzenia. Nokia 6822 to świetny telefon i doskonałe narzędzie do przesyłania wiadomości służbowych i prywatnych".

"Szybkie przetwarzanie wiadomości oraz "push email" to najbardziej atrakcyjne aplikacje dla rosnącego grona użytkowników telefonów komórkowych" - uważa Andrew Brown, menedżer ds. programowych w dziale European Mobile Devices firmy IDC. "Nokia 6822 kontynuuje innowacyjną linię telefonow Nokia z otwieraną pełną klawiaturą, które spełniają wymagania użytkowników w zakresie służbowej i prywatnej poczty elektronicznej, a także udostępniają najnowsze technologie telefonii komórkowej".


Główne funkcje:

" Ergonomiczna budowa ułatwiająca pisanie wiadomości,

" Wbudowany cyfrowy aparat fotograficzny VGA, nagrywający wideo i robiący zdjęcia w trybie nocnym,

" Trójzakresowy telefon działający w sieciach GSM/GPRS/EGPRS na całym świecie,

" Dostęp do różnych standardow poczty elektronicznej: IMAP4, POP3, SMTP, SyncML i BlackBerry Connect*,

" Wiadomości błyskawiczne (IM),

" Połączenia konferencyjne do 5 osób przy użyciu wbudowanego głośnika i poleceń głosowych,

" Szybkie przeglądanie stron internetowych w formacie xHTML i z zabezpieczeniami SSL/TLS,

" Zdalna i lokalna synchronizacja kalendarza, kontaktów, notatek i listy spraw z kompatybilnym komputerem przy użyciu Bluetooth, podczerwieni lub przewodu do transmisji danych,

" Możliwość korzystania z bezprzewodowych akcesoriów, takich jak zestawy samochodowe i słuchawkowe Bluetooth.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa Nokia - 6822

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl