SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa odsłona magazynu „Wróżka”

20 maja w sprzedaży pojawi się odświeżona wersja miesięcznika „Wróżka” (Wydawnictwo Te-Jot). Magazyn ma jeszcze bardziej pozycjonować się jako tytuł dla kobiet.

Zmieni się przede wszystkim zawartość tytułu. „Wróżka” będzie się teraz składała z trzech części, a każda poświęcona będzie innej sferze życia – magicznej, astralnej oraz naturalnej. Oprócz tematyki związanej z magią i gwiazdami, magazyn zamieszczał będzie także m.in. prawdziwe historie kobiet.

Nakład nowej „Wróżki” wyniesie 125 tysięcy egzemplarzy (wcześniej wynosił średnio około 130 tys. egz.), a magazyn składał się będzie ze 145 stron. Wprowadzeniu na rynek odświeżonej wersji tytułu towarzyszyć będzie kampania reklamowa oraz promocja w wybranych punktach sieci Empik oraz HDS. Nie zmieni się cena, która nadal będzie wynosiła 8,99 złotych.

„Wróżka” publikowana jest przez wydawnictwo Te-Jot. Średnia sprzedaż tytułu w ubiegłym roku wyniosła 78 450 egzemplarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa odsłona magazynu „Wróżka”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Karolina
Bardzo ładna okładka...
8 8
odpowiedź
User
Olga
Tak, Wróżka wyróżnia sią tym, że zawsze ma przepiękne okładki! :)
8 8
odpowiedź
User
tersea6
Okładka piękna. Wróżka jest moim ulubionym czasopismem od dawna. wydaje mi się, że od początku. Na "Wróżce" sprawdzam poziom inteligencji moich koleżanek; daję do przeczytania i wiem. Jedna z nich, nauczycielka(!), skomentowała:'Takie głupoty czytasz". Ja nie byłam dłużna ripostując:"wróżka jest czasopismem dla inteligentnych. Reszta niech czyta inne , tzw."płaczki" i ogląda "brazyliady".
We Wróżce znajduję normalność, mądrość, rady skuteczniejsze od innych, gdyż poparte wróżbami. Znajduję artykuły wzruszające do łez z powodu nieograniczonej dobroci ludzi lub szczęścia, jakie spotyka osoby zagubione, bezbronne. Fragmenty Coelho, Sumińskiej, trochę sensacji niedostępnych ogólnie ( o papieżach), imiona, horoskopy, ciekawe- warte uwagi kosmetyki, zioła, ach,trudno wymienić. Uwielbiam wręcz opowieści wróżki z pierwszej strony. Odpowiedzi Wróżek na przyszłość. Sama mam niejednokrotnie ochotę skorzystać z takiej porady.
Należę do osób, które mówią: "jest mi dobrze, nic mi nie jest, nic nie boli, niczego mi nie brakuje, nic mi nie dolega, nie mam problemów...".A wszystko dlatego, że nie mam komu się poskarżyć ani do kogo przytulić.
Pozdrawiam Cię moja Kochana Wróżko!
8 8
odpowiedź