SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta firmy Fone

Karty dla obcokrajowców przebywających w Polsce już niedługo będą dostępne na rynku.

Operator telekomunikacyjny Fone zakończył pomyślnie techniczne testy i przygotowania nad najnowszym produktem, jakim są telefoniczne karty pre-paid dla zagranicznych użytkowników przebywających w Polsce. Karty te o nazwie Calling Card są jedynymi w swoim rodzaju kartami umożliwiającymi obcokrajowcom wykonywanie tanich połączeń z krajem w ich ojczystym języku.

Karty telefoniczne pre-paid Calling Card są pierwszym i unikatowym na rynku polskim produktem dedykowanym osobom z zagranicy odwiedzającym nasz kraj. Istotną cechą i wyróżniającą je spośród telefonicznych kart pre-paid jest kompleksowo opracowany systemem zapowiedzi słownych wraz z materiałami informacyjnymi w pięciu najbardziej popularnych językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim. Dzięki temu Calling Card znoszą dotychczasowe bariery językowe, umożliwiając osobom z zagranicy tanie i wygodne dzwonienie do własnego oraz innych krajów świata.

Jednym z głównych atutów kart Calling Card jest oszczędność - karty te pozwalają na prowadzenie rozmów nawet o 50% taniej w porównaniu z wykonywaniem połączeń wg planu standardowego TP S.A. Dzwoniąc do większości państw europejskich i USA użytkownik płaci jedynie 69 gr. brutto za minutę połączenia. Wszystkie opłaty związane z realizacją połączenia zawarte są w cenie karty. Ponadto Calling Card zapewnia zawsze jedną, stałą taryfę przez całą dobę. "Oszczędność to nie jedyna zaleta naszych kart. Wygoda i bezpieczeństwo są kolejnymi cechami je wyróżniającymi - mówi Krzysztof Kubacki, Menadżer Produktu FONCARD - Sposób korzystania z kart Calling Card jest prosty i znany obcokrajowcom, bowiem w ich krajach karty zdrapki są powszechnie używane. Natomiast nasze propozycje na zniesienie barier językowych, przyczynią się do wzrostu ich popularności również na naszym rynku" - dodaje Krzysztof Kubacki.

 Karty Calling Card pozwalają na utrzymanie kontaktu telefonicznego ze światem. Można z nich dzwonić do dowolnego kraju świata z dowolnego miejsca Polski. Połączenia można realizować ze wszystkich automatów telefonicznych oraz telefonów stacjonarnych nie obciążając kosztami linii, z której wykonywane jest połączenie. Ponadto dzięki kartom Calling Card możliwe jest prowadzenie tańszych rozmów z komórek użytkowników w porównaniu ze standardowymi połączeniami w ramach roamingu. Calling Card dostępne są w nominałach 25 PLN i są ważne 180 dni od pierwszego użycia. Operator zapowiada, że jeszcze w tym sezonie turystycznym karty znajdą się w punktach sprzedaży w najatrakcyjniejszych miejscach turystycznych w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta firmy Fone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl