SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta kredytu hipotecznego w Banku Pekao S.A. z niską marżą

Bank Pekao S.A. startuje z nową ofertą kredytu hipotecznego z niską marżą od 1,79 proc. na zakup i/lub remont mieszkania lub domu, konsolidację lub refinansowanie. Okres kredytowania może zostać wydłużony nawet do 35 lat, z finansowaniem do 90 proc. wartości lokalu mieszkalnego.

Bank Pekao S.A. wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy planują zakup, wykupienie lub przekształcenie nieruchomości mieszkalnej, przygotował nową ofertę kredytu hipotecznego. Klienci składający wnioski o kredyt hipoteczny mogą skorzystać z promocyjnych  warunków cenowych obowiązujących do 31 maja 2024 r., w tym m.in. z:

• marży już od 1,79 proc.
prowizji od 0 proc.,
• oprocentowania zmiennego lub okresowo stałego przez 5 lat.

Nowa oferta pozwala na obniżenie miesięcznych rat kredytu w polskich złotych, gdyż bank proponuje niską marżę już od 1,79 proc. przy oprocentowaniu zmiennym lub okresowo stałym (po okresie obowiązywania okresowej stałej stopy procentowej przez 5 lat) dla kredytów powyżej 500 tys. zł. oraz nawet 0 proc. prowizji w zależności od wybranego wariantu rozwiązania.

Kredytem można sfinansować do 90 proc. wartości lokalu mieszkalnego, a jego spłatę można rozłożyć nawet do 35 lat, dzięki czemu rata kredytu będzie możliwie jak najniższa.

Cieszymy się, że naszym klientom – zarówno obecnym, jak i nowym – możemy zaoferować kolejną, atrakcyjną ofertę kredytu hipotecznego. Dzięki niskiej marży i zerowej prowizji, kredyt na zakup nieruchomości mieszkalnej jest bardziej dostępny i pozwala na realizację potrzeb oraz planów mieszkaniowych. To już kolejny produkt w ofercie Pekao pozwalający na obniżenie miesięcznych rat kredytowych dzięki atrakcyjnym warunkom naszej oferty oraz możliwości rozłożenia spłaty na długi okres kredytowania nawet do 35 latmówi Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Oferowanym kredytem hipotecznym i budowlano–hipotecznym przez Bank Pekao S.A. można sfinansować:
• zakup mieszkania lub domu gotowego lub budowanego przez dewelopera lub spółdzielnię mieszkaniową,
• wybudowanie domu jednorodzinnego lub letniskowego,
• remont, modernizację kupionego domu lub mieszkania,
• wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego z przeprowadzeniem remontu,
• przekształcenie nieruchomości na cele mieszkaniowe,
• spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku wraz z przeprowadzeniem prac remontowych.

Bank może sfinansować do 90 proc. wartości lokalu mieszkalnego lub 100 proc. z kredytem z gwarancją BGK niezależnie od rodzaju nieruchomości mieszkalnej. Może to być lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny. Bank oferuje także karencję na start obowiązywania kredytu, co oznacza możliwość spłaty pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej nawet do 3 miesięcy od podpisania umowy o kredyt hipoteczny. W razie potrzeby możliwe będzie także zawieszenie spłat rat kapitałowo – odsetkowych nawet na 6 miesięcy, dostępne raz na 5 lat i 2 razy w okresie spłaty kredytu.

W ofercie banku jest również dostępny Rodzinny kredyt mieszkaniowy, który dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego może zostać uzyskany bez wkładu własnego. Gwarancja BGK może wynieść do 20 proc. wydatków, maksymalnie do 100 000 zł. Okres kredytowania może zostać wyliczony między 15 a 30 lat. Dodatkowo jeśli w trakcie spłaty kredytu rodzina kredytobiorcy się powiększy o kolejne dziecko, kredytobiorca otrzyma 20 tysięcy zł spłaty rodzinnej. Po narodzinach trzeciego i czwartego dziecka, gdy kredytowanie nadal trwa, przysługują kolejne spłaty rodzinne w wysokości 60 tysięcy zł za każdego noworodka. Należy mieć jednak na uwadze, że spłata rodzinna nie może przekroczyć kwoty kredytu pozostającego do zapłaty. Kredyt może być udzielony do 31 grudnia 2030 r.

Bank posiada także ofertę na zakup lub remont nieruchomości z rozwiązaniami ekologicznymi i z preferencyjną marżą. Kredytowana nieruchomość z rynku pierwotnego lub wtórnego musi być wyposażona w kolektory słoneczne, panele lub ogniwa fotowoltaiczne bądź pompy ciepła. Przy czym bank nie wymaga od klienta zaawansowanych rozwiązań ekologicznych. Oferta jest dostępna do 31 maja 2024 r.

Więcej informacji na temat kredytu hipotecznego z niską marżą oraz pozostałych propozycji dostępnych jest na stronach:
https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/wlasne-mieszkanie-lub-dom/kredyt-hipoteczny.html
Własne mieszkanie lub dom (kredyt hipoteczny) - Bank Pekao S.A.

Dla osób planujących zakup nieruchomości przygotowaliśmy edukacyjny poradnik kredytowy:
Poradnik kredytowy - Bank Pekao S.A.

Bank Pekao S.A., założony w 1929 r., jest jedną z największych instytucji finansowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i drugim największym bankiem uniwersalnym w Polsce z 306 mld zł aktywów. Posiadając drugą co do wielkości sieć oddziałów, Bank Pekao obsługuje 6,7 mln klientów.