SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta Neostrady

Neostrada tp - większe możliwości transferu danych

Od 8 października br. użytkownicy wszystkich opcji neostrady tp ściągną z Internetu więcej danych w ramach  abonamentu. Ponadto w miarę swoich potrzeb będą mogli dokupić dodatkowy transfer.

Nowe wielkości transferu danych z Internetu w neostradzie tp wynoszą odpowiednio 7 GB dla opcji 128, 15 GB dla  opcji 512 i 25 GB dla wersji 1024.

- W przypadku najszybszej opcji pozwoli to na przykład słuchać radia przez Internet  przez 600 godzin miesięcznie czyli ok. 20 godzin dziennie, wysłać lub odebrać 500 000 e-maili lub ściągnąć 35 filmów  o wielkości ok. 700 MB każdy. Odpowiednio w najtańszej opcji 128 za 59 zł internauta może słuchać przez 168 godzin  radia, wysłać lub odebrać 140 000 e-maili lub ściągnąć 10 filmów. Możliwość większego  transferu danych dotyczy  też klientów wcześniej oferowanej opcji neostrady 320, którzy od 8 października będą mogli ściągać 7 GB - informuje tp sa.

- Zmiany w ofercie są wyjściem naprzeciw oczekiwaniom internautów. Wielkość transferów i możliwość ich  dowolnego zwiększenia pozwoli każdemu klientowi na indywidualne dostosowanie usługi do swoich potrzeb, a nam  umożliwi utrzymanie jej wysokiej jakości - powiedział Mariusz Gaca, dyrektor Pionu Multimediów TP.

Dla internautów, którzy potrzebują najwięcej danych z sieci Telekomunikacja Polska wprowadzi od 15 października  możliwość dokupienia 2 GB za 9,90 zł brutto. Do końca roku w ramach promocji za tę samą cenę będzie to pakiet 4 GB.  Doładowania konta będzie można dokonać za pośrednictwem numeru o podwyższonej opłacie 0-300 900 300 lub  dostępnej w Telepunktach karty-zdrapki.

Kolejną nowością odpowiadającą na potrzeby internautów jest wprowadzenie od 8 października możliwości  telefonicznego zamówienia neostrady tp wraz z bezpłatną dostawą zestawu instalacyjnego i umowy do domu  użytkownika. Koszty przesyłki kurierskiej opłaci TP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Neostrady

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl