SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange ogłasza nową ofertę dla użytkowników nju mobile. Zwiększą się limity transferów danych

Orange przedstawia nową ofertę nju mobile. Operator zwiększył pakiety transferu danych dla abonamentu bez limitów oraz oferty internetowej.

nju mobilenju mobile

27 października wystartuje nowa oferta nju mobile. Zaktualizowane pakiety zapewnią użytkownikom dostęp do większej ilości limitu transferu danych. Co z tym idzie, zwiększy się liczba dostępnych GB w ofertach: „bez limitu 19 zł, „bez limitu 29 zł”, „bez limitu 39 zł” oraz w usłudze internetu mobilnego nju.

Należy zaznaczyć, że wszystkie nowe pakiety podlegają ofercie „im dłużej, tym lepiej”, co oznacza, że użytkownicy wraz z długością stażu w nju mobile otrzymują coraz korzystniejsze oferty. Równocześnie operator zwiększył oferowany transfer na samym starcie umowy.

Duże zmiany w ofercie nju mobile

Przypomnijmy, że Orange od wielu lat nie zmieniał nic w ofercie nju mobile. Można było odnieść wrażenie, że operator nie widzi potrzeby wprowadzania korekty pakietów i prezentowały się one następująco:

Stara oferta nju mobile

Najtańszy pakiet oferował 1 GB transferu danych w abonamencie o cenie 19 zł. Dodatkowo użytkownik otrzymywał nielimitowane rozmowy oraz możliwość wysyłania SMS-ów w cenie 9 gr, oraz MMS-ów w cenie 19 gr. W przypadku pakietu w cenie 29 zł subskrybent miał do dyspozycji 10 GB transferu, nielimitowane rozmowy, oraz SMS-y i MMS-y bez ograniczeń. Natomiast najdroższa (w cenie 39 zł) oferta gwarantowała 20 GB transferu danych oraz SMS-y, MMS-y i rozmowy bez ograniczeń. Każdy z tych abonamentów po 2 latach uiszczania stałych wpłat oferował użytkownikowi podwyższenie zakresu danych do wykorzystania - do 3, 30 lub 60 GB w zależności od oferty.

Nowa oferta

Nowe pakiety nju mobile zwiększają początkowy limit danych dla użytkownika oraz wprowadzają dodatkowe korzyści w zakresie transferów. Operator zdecydował się na trzy progi uprawniające użytkownika do uzyskania benefitów. Są one aktywne po połowie roku, roku oraz dwóch latach stałego opłacania abonamentu.

Nowy abonament nju mobile

W przypadku najdroższej oferty „bez limitu 39 zł” subskrybent otrzyma 40 GB transferu danych. Ilość ta będzie zwiększała się do kolejno 80, 100 i 120 GB. Oferta „bez limitu 29 zł” będzie gwarantowała 20 GB transferu, a następnie umożliwi zwiększenie limitu do 40, 50 i 60 GB. W przypadku najtańszej usługi, czyli „bez limitu 29 zł” użytkownik otrzyma 3 GB transferu z możliwością zwiększenia do 6, 7,5 oraz 9 GB. W tym abonamencie zwiększył się również limitu danych w roamingu UE z 1 GB do 2,23 GB.

Oferta wprowadza również zmiany dotyczące transferów w przypadku internetu mobilnego. Klienci otrzymają bazowo 60 GB (zamiast 40 GB). Wraz z przejściem przez kolejne progi okresów rozliczeniowych, transfer danych zwiększy się do 120, 150 i 180 GB.

Zaktualizowana oferta nju mobile zacznie obowiązywać od 27 października br. Operator zaznaczył, że nowe abonamenty dotyczą także obecnych klientów, a zmiany wejdą w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego, który rozpoczyna się również 27 października br. Równocześnie poinformowano, że dotychczasowy staż użytkowników sieci nju mobile będzie uwzględniany przy obliczaniu nowej wielkości pakietu transferu danych.

Polacy przenieśli do innych sieci ponad 300 tysięcy numerów w trzy miesiące

Jak przekazał w nowym raporcie prezes UKE, w trzecim kwartale tego roku w sieciach mobilnych przeniesiono ponad 330 tys. numerów, a w sieciach stacjonarnych ponad 66 tys. W lipcu przeniesiono 31 822 numerów, w sierpniu 13 586 numerów a we wrześniu 20 858 numerów.

Orange Slovensko wprowadza nowy dekoder STB z Android TV

Nangu.tv, dostawca platformy medialnej dla usług IPTV (internet protocol television) i OTT (over the top) zaprezentował nowy dekoder Andorid TV STB (set-top box) dla słowackiego Orange. Urządzenie działa na platformie nangu.tv i powstało dzięki współpracy między Orange i CommScope. Nowe rozwiązanie na rynku słowackim ma zapewnić klientom lepszą jakość strumieniowej transmisji na żądanie.

Dołącz do dyskusji: Orange ogłasza nową ofertę dla użytkowników nju mobile. Zwiększą się limity transferów danych

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ciasny Wiesiek
W sieci komorkowej A2Mobile jest taniej,i zasieg jest sieci komorkowej Plus . .
odpowiedź
User
Johny Kluska
W sieci komorkowej A2Mobile jest taniej,i zasieg jest sieci komorkowej Plus . .

Jesteś gł.pi i nic ci nie pomoże, masz kwotę 24,90zł/mc i limit 200gb , ale na start 50gb i potem 3x50gb za każdym razem jak zapłacisz, co daje 24,90zł za 50GB , a NJU masz 29zł za 60GB to jest drożej ,ale już po 6MC masz 120gb w tej samej cenie, czyli 4zł drożej i 70GB więcej.Mówimy o pakiecie internetowym bo zwykły dzwonienie/SMS/internet za 24,90zł ma tylko limit 20gb, a potem lejek 1MB/s i po 25GB - 512kb/s, a NJU masz 29zł wszystko NO LIMIT i pakiet 60GB czyli 4zł drożej i 40GB więcej.
odpowiedź