SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta sieci Era

Roaming 3G w sieci Era

Udostępnione klientom sieci Era możliwości telefonii trzeciej generacji polegające na bezprzewodowym, bardzo szybkim dostępie do Internetu, poczty elektronicznej oraz zasobów korporacyjnych spotkały się z ogromnym zainteresowaniem użytkowników korporacyjnych i prywatnych. PTC zdecydowała o powiększeniu grupy abonentów Era 3G z początkowego tysiąca do kilku tysięcy. Mogą oni na swoich kartach korzystać od dziś z roamingu międzynarodowego w sieciach 3G w Europie i na świecie  -czytamy  w komunikacie Ery.

UMTS sieci Era obejmuje w chwili obecnej całą Warszawę i okolice - od Ursusa po Marki i od Piaseczna po Białołękę - i składa się z kilkuset stacji bazowych. Tak gęste pokrycie jest niezbędne, aby zapewnić usługi transmisji danych, usługi głosowe oraz video konferencje.

Budowana przez PTC sieć 3G jest jedyną w Polsce siecią w pełni zintegrowaną. Umożliwia ona korzystanie  z usług opartych nie tylko o technologię UMTS, ale również GPRS, EDGE oraz W-LAN. Abonent korzysta z usług w najszybszy dostępny na danym terenie sposób.

Sieć Era oferuje karty transmisji danych jako najlepszy obecnie sposób wykorzystania UMTS, gdyż dostępne na rynku aparaty telefoniczne 3G nie spełniają jeszcze wszystkich wysokich wymagań jakościowych, co nie pozwala zaoferować ich klientom. Główne problemy obecnie dostępnych aparatów telefonicznych 3G dotyczą, m.in., zbyt krótkiej żywotności baterii, działania oprogramowania, niewystarczającej jakości kamer video i głośników zewnętrznych używanych przy wykonywaniu video połączeń, ciężaru i dużych rozmiarów aparatów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl