SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa propozycja Motoroli

Motorola wprowadza na rynki europejskie produkty bezprzewodowego szerokopasmowego dostępu do Internetu Canopy

Motorola, Inc. wprowadza na rynki europejskie trzy nowe produkty Canopy Advantage™ do szerokopasmowej, bezprzewodowej transmisji, które oferują dostęp do Internetu na rynkach, gdzie dostęp szerokopasmowy nie jest jeszcze możliwy lub obecna oferta jest niewystarczająca. Rozwiązanie Motorola Canopy działa w pasmach 2,4, 5,4 i 5,7 GHz.

Operatorzy telekomunikacyjni, dostawcy usług i operatorzy sieci prywatnych mogą obecnie skorzystać z produktów łączności szerokopasmowej Canopy firmy Motorola, które można skonfigurować na potrzeby przesyłu danych, głosu oraz wideo przez Internet. Canopy umożliwia również funkcje monitoringu, np. do wykorzystania w telewizji przemysłowej.

"Platforma Canopy Advantage Motoroli daje dostawcom usług szerokopasmowych możliwość obsługi wysokich przepustowości bez konieczności wydawania dużych sum pieniędzy na pozyskanie zakresu częstotliwości i budowy infrastruktury, szczególnie w przypadku rynków, gdzie podobne rozwiązania nie są jeszcze oferowane lub oferta jest niewystarczająca. Ponadto Canopy zapewnia efektywną pod względem kosztów warstwę transportową na potrzeby pełnej mobilności (seamless mobility)", powiedział Tony Kobrinetz, wiceprezes i dyrektor generalny, Motoroli ds. Canopy Wireless Broadband.

"Canopy zostało zaprojektowane tak, by umożliwić dostawcom usług internetowych oraz lokalnym operatorom telekomunikacyjnym oferowanie dostępu szerokopasmowego klientom indywidualnym i biznesowym. W Polsce w pierwszej kolejności pozwoli to na zwiększenie podaży dostępu szerokopasmowego w sytuacji tzw. "ostatniej mili".  Dodatkowo, Canopy umożliwia oferowanie większej i stałej szybkości przesyłu danych", powiedział Tomasz Wolski, dyrektor sprzedaży produktu, Motorola Polska.

System Motorola Canopy wyposażony jest w globalny system pozycjonowania GPS, wiele poziomów szyfrowania oraz ochronę przed zakłóceniami. Urządzenia radiowe Canopy mają niewielkie rozmiary i są łatwe w instalacji.

Dzięki wprowadzonej właśnie na rynek platformie Canopy Advantage™ Motorola zapewnia również możliwość obsługi przyszłych, niewymagających licencji produktów WiMAX.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa propozycja Motoroli

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl