SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa ramówka Rock Radia. Marek Starybrat budzi słuchaczy od godz. 6.00

Od stycznia 2017 roku słuchaczy Rock Radia będzie budził Marek Starybrat w swoim nowym porannym programie - "Powstanie Rock Radia". Audycje Piotra Kędzierskiego, Przemysława Cacaka i Cezarego Bielaka będą nadawane w innych godzinach.

 

Article

Marek Starybrat, do sierpnia 2015 roku pracował w Radiu ZET. W listopadzie 2015 roku trafił do Rock Radia, gdzie zaczął prowadzić audycję „Chyba twój stary” (między 14 a 18). Od początku stycznia tego roku jego program zmienił jednak nazwę i godziny emisji. Pojawia się w paśmie porannym - od godz. 6.00 do 9.30, a nosi tytuł „Powstanie Rock Radia”. - Słuchacze usłyszą tam znane rockowe przeboje. To będzie naprawdę dobra i mocna pobudka - zapewnia Aleksandra Wawrzos, specjalista ds. komunikacji w Agorze.

Program „Piotr Kędzierski Show” od poniedziałku znalazł się na antenie o nowej porze: można go słuchać od godz. 9.30 do 13.00. Poprzednio nadawany był od 6.00-9.00.

W popołudniowym paśmie stacji „Rock Radio Gra", w godzinach 13.00-17.00, Przemysław Cacak serwuje słuchaczom rockowe utwory, ale też zagadki i konkursy i anegdoty z rockowego świata.

Od godz. 17.00 do 21.00 słuchać można audycji Cezarego Bielaka pn. „Klasyczny wieczór”. Dziennikarz przypomina w tym cyklu wydarzenia muzyczne i koncerty z historii rocka.

W okresie od września do listopada br. udział Rock Radia w rynku sieci radiowej wynosił 0,3 proc.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa ramówka Rock Radia. Marek Starybrat budzi słuchaczy od godz. 6.00

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
derekt
RR to już cień cienia dawnego całkiem fajnego rockowego radia z charakterem. A teraz jeden koleś sprzedający suchary zastępuje drugiego żartownisia tych samych lotów a Jaroszewski myśli, że od samego mieszania herbata zrobi się bardziej słodka.
34 10
odpowiedź
User
endrju
Początek końca tej stacji nastąpił wraz z przeformatowaniem Radia Roxy. Gwoździem do trumny było zwolnienie Tymona Tymańskiego oraz zdjęcie z anteny Rannego Kakaa. Oprócz tego zniknęły sobotnie audycje (Dziedzic Pruski, wcześniej 2 Neurony i 3 Jądra). Zwolniono lub odeszło wielu świetnych prowadzących, choćby Michał Migała, Jaok czy Michał Rejent (Pan Kruger). To było fajne radio z powerem, kiedyś wyjątkowe, teraz jedno z wielu...
33 11
odpowiedź
User
Kicia
Kogo to obchodzi?
14 12
odpowiedź
User
Niestety muszę słuchać...
Rock w nazwie Rock Radio jest nadużyciem semantycznym - to mix złotych przebojów rockowych, prymitywnej playlisty z zapętlonymi promosami (niekoniecznie rockowymi) oraz szybkosłowiem fajniusio śmieszkującego kolesia za sitkiem. Niestety muszę słuchać tej żenady w pracy, a ponieważ pracuję min. przez 8 godzin dziennie, to po kwartale mam dość dobry ogląd sytuacji... Wam kury ... prowadzać a nie robić rockowe radio.
18 10
odpowiedź
User
takietam
„Kędzior” to człowiek z osobowością tak niepokorną, jak muzyka, którą gra w Rock Radiu. Dzięki niemu nasz poranny program jest pełen pozytywnej energii, z mocną dawką rockowej muzyki i humoru. I właśnie tę dynamikę staraliśmy się pokazać w naszej kampanii - opisuje Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. to już Kedzior nie jest taki niepokorny czy o co chodzi?
9 8
odpowiedź