SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa strona WWW OSM Piatnicy

Piątnica nowoczesna także w sieci

Z początkiem kwietnia br. rusza nowa strona WWW mleczarni Piątnica www.piatnica.com.pl Unowocześnienie strony jest elementem strategii marketingowej mleczarni, mającym na celu szersze dotarcie do klienta.

Mleczarnia w Piątnicy - lider na rynku śmietan oraz producent Serka Wiejskiego, znana jest z szybkiego wprowadzania unowocześnień. Jako pierwsza mleczarnia w Polsce z kompletem certyfikatów ISO 9002, ISO 14001 oraz z systemem HACCP wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania. Teraz przyszła kolej na unowocześnienie strony WWW.

W serwisie prezentowana jest szeroka gama produktów Piątnicy wraz z ofertą skierowaną do hurtowni, sklepów, jak i również odbiorców indywidualnych. Na stronie istnieje także możliwość pobrania plików graficznych, które zostały przygotowane w jakości i rozdzielczości spełniającej wymogi nowoczesnych drukarni. Daje to możliwość stałego dostępu do materiałów niezbędnych do przygotowania profesjonalnej oferty każdemu partnerowi Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy. Na stronie można także znaleźć informacje na temat firmy, surowca, polityki proekologicznej prowadzonej przez mleczarnię, a także wiadomości związane z procesem produkcji. Zamieszczono także szeroki wybór przepisów na sałatki, wypieki oraz desery przygotowane z wykorzystaniem produktów z Piątnicy. Interesująca i finezyjna szata graficzna z elementami technologii FLASH, budzi pozytywne skojarzenia i zdecydowanie wyróżnia serwis wśród grona firm branży mleczarskiej. Przejrzyste i przemyślane menu sprawia, że nawigowanie po serwisie jest proste, przyjemne i w dużej mierze intuicyjne. Strona została wykonana w zaawansowanej technologii PHP, dzięki której jest ona dynamiczna i w pełni interaktywna.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa strona WWW OSM Piatnicy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl