SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa twarz w TFC

Z EuroRSCG New Europe do TFC

Do zespołu agencji public relations TFC dołączyła Małgorzata Leszczyńska i z początkiem grudnia objęła stanowisko Senior PR Consultant. Do jej zadań będzie należało opracowywanie koncepcji programów specjalnych oraz współpraca z kluczowymi klientami agencji.

Małgorzata Leszczyńska posiada kilkuletnie oświadczenie w realizacji projektów z zakresu komunikacji marketingowej. Pracowała zarówno w środowisku mediów jak i w branży reklamowej. Miedzy innymi - nadzorowała i organizowała projekty specjalne na rzecz kluczowych klientów agencji Migut Media, opracowywała prezentacje i współpracowała z mediami w MindShare.

Do TFC przeszła bezpośrednio z EuroRSCG New Europe, gdzie zajmowała stanowisko Account Executive.

Szukaliśmy osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy z mediami, lecz także kogoś ze szczególnymi predyspozycjami w zakresie komunikacji międzyludzkiej. To ważne w naszej agencji, bo większość zadań związana jest z umiejętnością zdobywania zaufania i wysoką wiarygodnością w relacjach z naszymi partnerami. Małgorzata Leszczyńska ma zarówno doświadczenie jak i predyspozycje tym bardziej cieszy nas jej pozyskanie do zespołu TFC - mówi prezes Task Force Consulting Tatiana Mindewicz

Task Force Consulting realizuje korporacyjne programy public realtions, zajmuję się organizacją wydarzeń i komunikacją wewnętrzną (we współpracy z Krakowską Agencją Public Relations Macieja Szymańskiego). Główną specjalizacją TFC jest public relations produktowe (jeden z najnowszych elementów PR).W tym zakresie agencja pracuje miedzy innymi dla Carlsberg Okocim S.A., Grupy Animex a także rozpoczynającej działania na naszym rynku - międzynarodowej firmy Gallaher (Gallaher Polska).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa twarz w TFC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl