SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowciax z Ekipy Friza jednym filmem zebrał 40 tys. złotych dla potrzebującego

Nowciax, znany przede wszystkim jako członek bijącej rekordy popularności Ekipy Friza, wziął udział w charytatywnym wirtualnym pojedynku, z którego dochód  przekazano na samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Do potrzebującego auta Grzegorza Majkuta trafiło 40 tysięcy złotych.

Article

Nowciax opublikował na swoim kanale na YouTube filmik, w którym wyzwał na pojedynek swojego przyjaciela Grzegorza Majkuta. Znajomi zmierzyli się w meczu w Fifie, ponieważ to właśnie dzięki Grzegorzowi znany YouTuber jako dziecko poznał świat gier.

Nowciax na pomoc potrzebującemu przyjacielowi
 
Do pojedynku doszło ze względu na prośbę Grzegorza skierowaną do Nowciaxa. Grzegorz Majkut, jak i jego siostra, od lat chorują na postępujący zanik mięśni.

 – Dzięki Grześkowi wiem, że nie można się poddawać i trzeba szukać w życiu pozytywów – wyjaśniał Nowciax.

Obecnie w miarę normalne życie Grzegorzowi i jego siostrze mógł umożliwić jedynie samochód przystosowany do transportu osób niepełnosprawnych. W ramach zbiórki online rodzeństwo zdobyło około 10 tysięcy zł, ale w pewnym momencie przestały pojawiać się nowe datki. Dlatego Grzegorz poprosił o pomoc w wypromowaniu zbiórki Nowciaxa. Członek Ekipy Friza odpowiedział koledze, że za każdy gol w Fifie wpłaci na jego konto 500 zł.
 
Po pojedynku Nowciax zaskoczył przyjaciela, pojawiając się przed jego domem z wielkim czekiem od Ekipy Friza o wartości 40 tysięcy złotych. – Jeszcze pojedziemy razem na mecz! – wykrzyczał Nowciax do szczęśliwego Grzegorza. W ten sposób rodzeństwo Majkut uzbierało całą kwotę potrzebną na zakup samochodu.

Dołącz do dyskusji: Nowciax z Ekipy Friza jednym filmem zebrał 40 tys. złotych dla potrzebującego

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gaba
Super chłopak!
7 0
odpowiedź