SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe audycje, konkursy z nagrodami i plebiscyt „Wakacyjny przebój wszech czasów” w letniej ramówce ZET Gold

Wystartowała letnia ramówka ZET Gold. Stacja przygotowała nowe audycje, konkursy z nagrodami i plebiscyt „Wakacyjny przebój wszech czasów”.

Article

Od 27 czerwca br., między godz. 6.00 a 10.00 transmitowany jest poranny program „Zawsze rano Radio ZET Gold”. Prowadzą go Anna Chmiel i Jerzy Piasny.

Po godz. 10.00 emitowane jest codzienne pasmo „Cudowne Lato”, którego gospodarzami są: Małgorzata Kościelniak, Piotr Sworakowski, Paweł Chowaniec, Witold Lazar, Magdalena Kasperowicz i Piotr Opoka.

Od 11 lipca do końca wakacji, od poniedziałku do piątku, słuchacze będą mogli wziąć udział w nowej muzycznej zabawie „Poszukiwany, poszukiwana”, w której zadaniem będzie odnalezienie ukrytego na antenie przeboju dnia. Do wygrania weekendy w SPA oraz nowoczesne zegarki. Z kolei w porannym programie wakacyjna odsłona konkursu „Tak czy nie”, w którym do zdobycia są zestawy wakacyjnych prezentów z limitowanej kolekcji Radia ZET Gold.

Po 18.00, w interaktywnej audycji „Masz wiadomość!”, każdy ze słuchaczy może przekazać swoje pozdrowienia z wakacji wraz z dedykowaną piosenką.

Latem nie zabraknie też spotkań z Bogdanem Fabiańskim, który dwa razy dziennie (8.10 i 15.45) opowiadać będzie o największych gwiazdach, przebojach i najciekawszych wydarzeniach z historii muzyki lat 70. i 80.

Tego lata słuchacze wybiorą też najbardziej lubiane utwory w plebiscycie „Wakacyjny przebój wszech czasów”.

W pierwszym tygodniu wakacji od 10.00 do 14.00 Radio ZET Gold nadaje na żywo z plenerowego studia usytuowanego na plaży w Mielnie, a na 1 lipca stacja szykuje specjalny program urodzinowy.

Według badania Radio Track od marca do maja br. udział ZET Gold w rynku radiowym wyniósł 0,8 proc.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe audycje, konkursy z nagrodami i plebiscyt „Wakacyjny przebój wszech czasów” w letniej ramówce ZET Gold

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Resztex
Po pierwszych dniach muszę stwierdzić, że poziom trzyma tylko poranna audycja Jurka Piasnego (dziś bardzo ciekawy temat o pierwszej pomocy) i pani Małgorzata Kościelniak. Audycja "Masz wiadomość" to totalny niewypał- prowadząca przez pół godziny potrafi się nie odzywać i grać same piosenki i mówić, ze telefony się urywają, a nikt nie dzwoni. Nie widzę na razie zakładki do głosowania na wakacyjny przebój wszechczasów. Jeśli już chce się zachwalać nadmorskie miejscowości to podoba mi się pomysł złotych przebojów, by co tydzień nadawać z innego miasta. Ileż można słuchać o Mielnie w wykonaniu pana Lazara? Dobrze, że zostaje Gorączka Sobotniej Nocy, ale to już też nie jest ta audycja, która była jeszcze rok temu- narzucone gwiazdy, narzucone przeboje
12 9
odpowiedź