SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe dodatki lokalne w 'Gościu Niedzielnym'

W niedzielę 23 kwietnia ukaże się pierwszy numer radomskiego 'Gościa Niedzielnego'.

Tygodnik z nowym dodatkiem w ilości 12.500 egz. kolportowany będzie na terenie diecezji radomskiej przez parafie, kioski Ruchu i Saloniki Kolportera.

Dyrektorem nowego oddziału został ks. Zbigniew Niemirski. Jest to już 16. dodatek regionalny „Gościa Niedzielnego”. Obecnie tygodnik ten ma swoje mutacje w diecezjach: bielskiej, gdańskiej, gliwickiej, katowickiej, koszalińskiej, krakowskiej, legnickiej, lubelskiej, łowickiej, opolskiej, sandomierskiej, świdnickiej, tarnowskiej, warszawskiej i wrocławskiej.

30 kwietnia „Gość Niedzielny” zadebiutuje z kolei w diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Swoim zasięgiem obejmie województwo lubuskie. Nakład tego dodatku planuje się na poziomie 10.000 egzemplarzy.

Otwarcie nowych oddziałów zostanie wsparte kampanią outdoorową i radiową, a także plakatową w tamtejszych parafiach.

Przypomnijmy, że w roku 2005 sprzedaż tygodnika kształtowała się na poziomie 123.000 egzemplarzy i była wyższa od sprzedaży w roku 2004 o ponad 9 proc. (dane: ZKDP).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe dodatki lokalne w 'Gościu Niedzielnym'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl