SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe filmy polecane przez Ewę Ewart w TVN 24

Kanał TVN 24 w styczniu przyszłego roku pokaże pięć kolejnych dokumentów rekomendowanych przez znaną dziennikarkę BBC Ewę Ewart. Produkcje nadawane będą w niedziele o 12.20.

Pierwszy filmem w serii będzie dokument BBC "Mali złodzieje", pokazujący jak romska mafia opanowała największe miasta zachodniej Europy. Jej żołnierzami są romskie dzieci,  które od małego szkolone są w najwymyślniejszych sposobach okradania ludzi.  Kilkaset dzieci na ulicach Madrytu w ciągu miesiąca potrafi przynieść mafii dochód w wysokości 50 tys. euro. Film zawiera autentyczne zdjęcia z ukrytych kamer. Emisja 3 stycznia br.

Kolejne pozycje, które pokazane zostaną w cyklu "Ewa Ewart poleca" to: " Świńska grypa  - wszystko co powinieneś wiedzieć" (swego rodzaju poradnik jak ustrzec się nowej choroby), "Miłość i władza -  Michelle i Barack Obama" (film o uczuciu jakie łączy parę prezydencką USA), "Afganistan - o co walczymy?" (dokument, którego twórcy zadają pytanie o sens dalszego wysyłania żołnierzy do Afganistanu) oraz " Teoria spiskowa  - zamachy w Londynie" (zapis dziennikarskiego śledztwa, którego celem było wykrycie prawdziwych zleceniodawców zamachów w Londynie w 2005 roku.)Pierwszy filmem w serii będzie dokument BBC "Mali złodzieje", pokazujący jak romska mafia opanowała największe miasta zachodniej Europy. Jej żołnierzami są romskie dzieci,  które od małego szkolone są w najwymyślniejszych sposobach okradania ludzi.  Kilkaset dzieci na ulicach Madrytu w ciągu miesiąca potrafi przynieść mafii dochód w wysokości 50 tys. euro. Film zawiera autentyczne zdjęcia z ukrytych kamer. Emisja 3 stycznia br.

Kolejne pozycje, które pokazane zostaną w cyklu "Ewa Ewart poleca" to: " Świńska grypa  - wszystko co powinieneś wiedzieć" (swego rodzaju poradnik jak ustrzec się nowej choroby),

"Miłość i władza -  Michelle i Barack Obama" (film o uczuciu jakie łączy parę prezydencką USA), "Afganistan - o co walczymy?" (dokument, którego twórcy zadają pytanie o sens dalszego wysyłania żołnierzy do Afganistanu) oraz " Teoria spiskowa  - zamachy w Londynie" (zapis dziennikarskiego śledztwa, którego celem było wykrycie prawdziwych zleceniodawców zamachów w Londynie w 2005 roku.).

Dołącz do dyskusji: Nowe filmy polecane przez Ewę Ewart w TVN 24

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl