SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe Gadu-Gadu 10 zintegrowane z GG.pl

Udostępniono nową wersję Gadu-Gadu 10. Komunikator został bardziej zintegrowany z uruchomionym niedawno serwisem GG.pl.

Nowe Gadu-Gadu 10 zintegrowane z GG.pl

Udostępniona właśnie wersja Gadu-Gadu 10 zawiera wiele opcji spójnych z serwisem społecznościowym GG.pl, który ruszył w połowie czerwca (więcej). I tak awatar użytkownika jest teraz po lewej, a nie jak dotychczas po prawej stronie, a sposób jego tworzenia jest taki, jak na GG.pl – można wgrać zdjęcie z pliku lub nagrać obraz z kamery. Jednocześnie listę kontaktów, ikony oraz kolory w komunikatorze ujednolicono z tym serwisem.

Ponadto w nowej wersji Gadu-Gadu 10 dodano zakładkę „ostatnie rozmowy”, która wyświetla na górze listy kontaktów wykaz ostatnich rozmów użytkownika. W ramach tej sekcji działa opcja „utwórz konferencję” pozwalającą rozpocząć nową dyskusję w grupie wybranych znajomych, czyli podobnie jak można to zrobić na GG.pl. Natomiast kliknięcie w rozwinięty profil znajomego na liście kontaktów komunikatora przenosi użytkownika do tego serwisu przy automatycznym zalogowaniu.

W nowej wersji Gadu-Gadu 10 działa też opcja multilogowania do różnych aplikacji i serwisów GG Network. Dzięki temu rozmowy rozpoczęte w komunikatorze można kontynuować na GG.pl.

Nowe Gadu-Gadu 10 jest dostępne na stronie komunikator.gadu-gadu.pl. W kolejnych wersjach komunikatora będą wprowadzane kolejne opcje integrujące go z GG.pl. Natomiast przy aktualizowaniu aplikacji będzie się pobierać jedynie mniejszy plik zawierający dodane funkcjonalności i unowocześnienia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe Gadu-Gadu 10 zintegrowane z GG.pl

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
EliMarmur
GG 10 to czysty przykład przewagi formy nad treścią. Z fajnego komunikatora zrobił się megakombajn. W wersji 11 pewnie będzie parzył kawę.
8 8
odpowiedź
User
Rock999
GG jest jak wino im starsze tym lepsze
8 8
odpowiedź
User
on 55
Tak uzywam tylko starszych wersji GG.Nowe do kitu.
8 8
odpowiedź
User
hesz
nie ma w najnowszym gg opcji : ukrywaj przy opcji "tylko dla znajomych, dlaczego to skasowano, można wiedzieć?
8 8
odpowiedź
User
nieznajomy
nawet nie ma zachowywania opisów zalll, wole starsze wersje
8 8
odpowiedź