SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe kanały w Autocom

BBC Prime i TV Trwam w sieci Autocom

W piątek, 9 kwietnia b.r. Telewizja Kablowa AUTOCOM udostępni swoim abonentom dwa nowe kanały: BBC PRIME oraz TV TRWAM.

BBC PRIME jest międzynarodowym kanałem rozrywkowym produkcji BBC, nadawanym od 1995 roku w krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu. Obecnie trafia do 14 milionów abonentów w ponad 100 krajach, za pośrednictwem telewizji kablowej i satelitarnej. BBC PRIME nadaje rocznie ponad 2500 godzin programów premierowych. Wśród propozycji programowych kanału znajduje się wiele cenionych programów takich jak talk-show Michaela Parkinsona, lista przebojów Top Of The Pops, serial EastEnders, teleturniej The Weakest Link (w Polsce znany jako Najsłabsze ogniwo) oraz BBC LEARNING - unikalny blok programów edukacyjnych. W zależności od kraju nadawania, wiele popularnych audycji emitowanych jest z napisami. Swoich wersji językowych doczekali się widzowie w Polsce, Danii, Szwecji, Norwegii, Izraelu, Rumunii, Czechach i na Węgrzech. Kanał będzie dostępny w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami dla wszystkich abonentów na częstotliwości S21 (327,25 MHz). Polskim dystrybutorem BBC PRIME jest firma Program Sp. z o.o.

TV TRWAM to kanał o tematyce katolickiej, współpracujący z Radiem Maryja i częściowo wykorzystujący jego audycje. Program jest dostępny w telewizji kablowej AUTOCOM na częstotliwości S07 (159,25 MHz).

Telewizja Kablowa Autocom powstała w 1990 roku. Autocom jest częścią wiodącej grupy telekomunikacyjnej Aster City Cable Holding, której udziałowcami są trzy fundusze inwestycyjne: Hicks Muse Tate & Furst Limited, Emerging Markets Partnership i Argus Capital Partners. Jako operator telekomunikacyjny Autocom ma silną pozycję na lokalnym rynku krakowskim. Dziś firma posiada blisko 60 tys. abonentów telewizji kablowej z coraz dynamiczniej rosnącą liczbą klientów korzystających z szerokopasmowego dostępu do Internetu (ponad 5 000 abonentów). Programy oferowane przez Autocom codziennie ogląda około 200 000 mieszkańców Krakowa. Poza działalnością w obszarze klientów indywidualnych, Autocom posiada również doświadczenie w obsłudze instytucji i klientów biznesowych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe kanały w Autocom

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl