SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe oferta OBOP

Nowy sposób zdobywania informacji

19 września TNS OBOP wysłał "ostatni list z TNS OBOP" - ostatni e-mail użyty jako narzędzie marketingu bezpośredniego wysłany bez zgody adresata. W zamian TNS OBOP zaoferował jego odbiorcom możliwość zamówienia bezpłatnego e-newslettera ">>infoDROP", zawierającego najnowsze informacje dotyczące rynku badawczego. Poprzez tę akcję TNS OBOP wyprzedził wymagania nałożone przez ustawę regulującą wykorzystanie narzędzi marketingu bezpośredniego, która wejdzie w życie w marcu 2003 r.

Rezygnacja z wykorzystania bazy danych z adresami e-mail to z jednej strony rezygnacja z dotarcia do sporej grupy potencjalnych klientów, z drugiej zaś zyskanie pewności, że osoby subskrybujące e-newsletter rzeczywiście chcą otrzymywać te informacje. Grupa tych osób - choćby była dziesięciokrotnie mniej liczna niż grupa adresatów dotychczasowych przesyłek - jest dla nas znacznie cenniejsza - mówi Mateusz Galica, dyrektor marketingu TNS OBOP.

Celem e-newslettera jest systematyczne informowanie klientów o ostatnich wydarzeniach ze świata badań marketingowych. ">>infoDROP" będzie ukazywał się w cyklu tygodniowym. Będzie zawierał kilka krótkich wiadomości oraz pola przekierowujące odbiorcę do stałych pozycji serwisu internetowego TNS OBOP (jak np. ranking spotów reklamowych). W przypadku szerszego zainteresowania jakąś informacją użytkownik w każdej chwili będzie mógł się połączyć z pełnym tekstem źródłowym za pomocą odnośnika do strony internetowej.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe oferta OBOP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl