SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe pasmo w TOK FM. Redakcja testuje audycje

W ramówce radia TOK FM pojawiło się nowe pasmo, w którym redakcja testuje na antenie programy. Od sierpnia jest już pięć nowych audycji. - Do końca października będzie można usłyszeć kilkanaście nowych programów, z których najciekawsze i najlepiej odbierane przez słuchaczy trafią do stałej ramówki stacji - mówi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory.

Na początku sierpnia w ramówce Radia TOK FM pojawiło się nowe pasmo nadawane w godz. 23.00-24.00 (od poniedziałku do piątku).

- Składają się na nie nowe audycje, które redakcja testuje na antenie. Do końca października będzie można usłyszeć kilkanaście nowych programów, z których najciekawsze i najlepiej odbierane przez słuchaczy trafią do stałej ramówki stacji. Wszystkie nowości to propozycje przygotowane przez zespół rozgłośni, które w tym paśmie mają swoją antenową szansę - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agata Staniszewska, rzecznik prasowa Agory.

W tej chwili w paśmie przed północą emitowanych jest pięć audycji. W poniedziałki program "Gra w klasy" prowadzi Katarzyna Murawska (o społecznym obrazie Polek i Polaków), we wtorki Piotr Kubica o filmach ("Projekcje"), w środy Małgorzata Wołczyńska o tanatoturystyce ("Ciemne miejsca"), w czwartki Piotr Balazs o polskich niszowych atrakcjach turystycznych ("Bezgraniczny"), a w piątki Anna Piekutowska w audycji "Wycieczka z pilotem" rozmawia o światowych metropoliach znanych z wielkiego i małego ekranu.

Katarzyna Murawska, Małgorzata Wołczyńska i Anna Piekutowska to wydawczynie radia TOK FM. Wołczyńska wydaje audycje "Sobotni i Niedzielny Magazyn", "U TOK-tora" i "Pierwsze Śniadanie w TOK-u", a Piekutowska - poniedziałkowy wieczór Karoliny Lewickiej i "Świat się chwieje" Grzegorza Sroczyńskiego. Z kolei Piotr Kubica to wydawca portalu tokfm.pl, zajmuje się też mediami społecznościowymi, a Piotr Balazs - jest wydawcą informacji.

Według badania Radio Track w pierwszej połowie br. TOK FM miało 2,4 proc. udziału w rynku słuchalności, wobec 2,1 proc. rok wcześniej.

 

Dołącz do dyskusji: Nowe pasmo w TOK FM. Redakcja testuje audycje

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hope
Dajcie więcej Karoliny Lewickiej please!
0 0
odpowiedź
User
Pankracy
Dajcie więcej Karoliny Lewickiej please!


Mówisz i masz.
Podobno ostatnio trochę przytyła.
0 0
odpowiedź
User
M&M
Dajcie więcej Karoliny Lewickiej please!


Mówisz i masz.
Podobno ostatnio trochę przytyła.


Bo bida. Po odejścio-zwolnieniu z TVP Info nie było miesiąca bez przelewu od matki.
A stres się zażera.
0 0
odpowiedź