SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe programy interaktywne w Polsacie

Grupa 4Fun Media podpisała umowę produkcyjną z telewizją Polsat na produkcję interaktywnych programów telewizyjnych.

Kontrakt przewiduje początkowo uruchomienie dwóch programów. Jednym z nich, będzie emitowana w porze nocnej kilka razy w tygodniu audycja „Nocne Randki”. W trakcie jej trwania, widzowie będą mieli możliwość wejścia na czat, który emitowany będzie na ekranie podczas trwania programu.

Drugim programem będzie „Music Spot”. Polegać będzie on na tworzeniu playlisty ulubionych przez widzów teledysków, układanej głosami oddanymi za pomocą sms-ów. Głosowanie będzie odbywać się na żywo podczas programu. Program emitowany będzie w godzinach porannych przez 7 dni w tygodniu. Dzięki narzędziom interaktywnym, umożliwiającą bezpośrednią komunikację z widzem, możliwa będzie również sprzedaż elementów interaktywnych takich jak loga, dzwonki, tapety i gry.

Przychody osiągane przez 4Fun Media S.A. określone zostaną jako procent do zrealizowanych podczas emisji programów, połączeń sms-owych oraz telefonicznych, a w przypadku elementów interaktywnych jako cześć ceny, jaką widz programu zapłacił za pobranie danego gadżetu.
 
Grupa Kapitałowa 4Fun Media S.A. wykorzysta do realizacji umowy z Polsatem własny, zaawansowany technologicznie system emisyjny. Składają się na niego aplikacje, dzięki którym - podczas emitowanego na żywo programu telewizyjnego- umożliwia się widzom swobodną komunikację z innymi uczestnikami programu oraz ich bezpośredni wpływ na kształt ramówki. Odbywa się to za pomocą połączeń telefonicznych i sms-ów. W realizacji projektów zostanie wykorzystane także posiadane zaplecze produkcyjne, w tym nowocześnie wyposażone studio nagrań.

Obecnie Grupa Kapitałowa 4Fun Media S.A. produkuje program Call TV dla stacji TV4. Audycja, która nosi nazwę „Casino Night” emitowana jest od listopada 2006 roku.

W kolejnych miesiącach firma chce zintensyfikować działalność właśnie w tym kierunku. W tym celu prowadzi rozmowy także z innymi komercyjnymi stacjami telewizyjnymi, dotyczące świadczenia usług w postaci produkcji programów w systemie Interactive TV oraz audycji, podczas których widzowie będą mogli przesyłać sms-y. Grupa Kapitałowa 4Fun Media S.A. przygotowuje się również do wejścia na giełdę. Jej debiut na parkiecie planowany jest jeszcze w pierwszym półroczu 2007 roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe programy interaktywne w Polsacie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl