SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe projekty Polsatu i Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska uruchomiła internetowe serwisy wiosennych nowości Telewizji Polsat.

W ramach współpracy Telewizji Polsat i Wirtualnej Polski na stronach portalu ruszyły internetowe witryny wiosennych hitów Polsatu: muzycznego show z udziałem największych gwiazd rodzimych seriali pt. „Jak Oni śpiewają?” (jakonispiewaja.wp.pl) oraz serialu sensacyjno-kryminalnego „Prawo miasta”(prawomiasta.wp.pl).

Jakonispiewaja.wp.pl to serwis muzycznego show Polsatu, w którym gwiazdy polskich seriali śpiewają największe przeboje.

Na stronach witryny internauci mogą przeczytać informacje o wykonawcach i członkach jury oraz obejrzeć galerie zdjęć z poszczególnych programów. Niebawem znajdą się tu również odcinki każdego z nich, które będą dodawane tuż po ich emisji w telewizji. Dzięki portalowi widzowie programu będą także mogli zajrzeć za kulisy show, WP prezentować będzie bowiem w serwisie ekskluzywne materiały wideo z przygotowań do występów. Na stronie realizowane będą również czaty internetowe z uczestnikami „Jak Oni śpiewają?”. 

Z kolei serwis prawomiasta.wp.pl to witryna nowego serialu kryminalnego Polsatu. Na stronie istnieje możliwość obejrzenia odcinków serialu „Prawo miasta” na tydzień przed ich emisją. Aby uzyskać dostęp do jednego epizodu, trzeba wysłać SMS kosztujący 1 zł + VAT.

Miłośnicy dobrej sensacji znajdą ponadto w serwisie: informacje o twórcach i bohaterach serialu, streszczenia poszczególnych odcinków, galerie zdjęć i forum dyskusyjne. Wkrótce na stronie pojawią się unikalne materiały zza kulis i wywiady z odtwórcami głównych ról m.in.: Weroniką Książkiewicz, Krzysztofem Pieczyńskim, Radosławem Pazurą czy Pawłem Wilczakiem. Niebawem serwis wzbogacą także wideoblogi, prowadzone przez bohaterów „Prawa miasta”.

- Współpraca z Wirtualną Polską to istotne poszerzenie atrakcyjności naszej oferty dla widza. Dzięki wykorzystywanym narzędziom możemy aktywnie budować nowe kanały komunikacji z widzami i rozwijać wirtualną społeczność fanów naszych wiodących programów – komentuje Katarzyna Wyszomirska, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

– Od kilku lat w WP powstają internetowe wersje popularnych programów Polsatu, na stronach których zamieszczamy szereg unikatowych materiałów, niedostępnych w żaden inny sposób, jak tylko przez Sieć. Uatrakcyjniamy w ten sposób nasz kontent oraz wzmacniamy i rozwijamy multimedia – mówi Kinga Ciukta z Zespołu ds. Partnerów Medialnych Wirtualnej Polski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe projekty Polsatu i Wirtualnej Polski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl