SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe stawki za usługi roamingowe od lipca

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował informację na temat stawek za usługi roamingowe obowiązujące od 1 lipca 2011 r. oraz referencyjnego kursu wymiany EUR na PLN, ogłoszonego przez Europejski Bank Centralny w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.

Nowe stawki za usługi roamingowe od lipca

W związku ze zbliżającą się kolejną obniżką maksymalnych opłat za niektóre usługi telekomunikacyjne oferowane w roamingu wewnątrzwspólnotowym, UKE przypomina wybrane obowiązki nałożone na operatorów w myśl rozporządzenia (WE) nr 717/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 czerwca 2007 r. w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Wspólnoty zmienionego rozporządzeniem (WE) nr 544/2009 z dnia 18 czerwca 2009 r. oraz wytyczne ERG dotyczące regulacji roamingu międzynarodowego.

Maksymalne opłaty za usługi telekomunikacyjne obowiązujące od 1 lipca 2011 r. (wyrażone w walucie EUR, bez VAT):

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe stawki za usługi roamingowe od lipca

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl