SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe telefony firmy Nokia: N93, N73 i N72

Nokia i Yahoo! dodają łączność z witryną Flickr do mobilnych komputerów multimedialnych Nokia Nseries.

Firma Nokia oraz Yahoo! ogłosiły, że ułatwią mobilnym fotografom przesyłanie zdjęć z komentarzami na konta Flickr — największej internetowej grupy fotograficznej — bezpośrednio z mobilnych komputerów multimedialnych Nokia Nseries. Użytkownicy będą mogli łączyć się z kontami Flickr online bez potrzeby pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji. Przedstawione także wczoraj telefony Nokia N93, Nokia N73 i Nokia N72 to pierwsze urządzenia Nokia Nseries z dostępem do kont Flickr.
 
„Coraz więcej osób używa produktów mobilnych do korzystania z internetowych usług i aplikacji, dlatego też w telefonach Nokia Nseries ułatwiamy dostęp do takich usług jak Flickr” — mówi Mikko Pilkama, dyrektor działu Multimedia w firmie Nokia. „Wszechstronne mobilne komputery multimedialne, takie jak Nokia Nseries, zapewniają najlepsze doznania i można mieć je ze sobą przez cały czas. Mając w kieszeni działający w sieci komputer, można łatwo udostępniać zrobione zdjęcia zarówno znajomym, jak i nieznajomym”. 

Flickr to witryna grupy fotograficznej online, w której można udostępniać swoje zdjęcia rodzinie, znajomym i całemu światu. Zdjęcia wysłane do Flickr można przesłać także do bloga, edytować, porządkować, oznaczać, udostępniać itp.

„W ciągu ostatnich pięciu lat rola fotografii w życiu ludzi przechodzi radykalną przemianę. Zwiększona mobilność stwarza nowe możliwości w dziedzinie komunikacji. Ludzie pozostają w stałym kontakcie i poznają świat oczyma innych” — mówi Stewart Butterfield, współzałożyciel i dyrektor generalny Flickr. „Nokia i Flickr ułatwiają użytkownikom kontakt i udostępnianie zdjęć oraz przeżyć bez konieczności siedzenia przed komputerem”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe telefony firmy Nokia: N93, N73 i N72

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl