SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowi klienci Sigmy

Mimo ogólnie trudnej sytuacji w branży PR, agencja Sigma International (Poland) Ltd utrzymuje dobre tempo wzrostu: portfel jej klientów poszerzył się ostatnio o kilka kolejnych firm.

Umowy o stałej obsłudze Sigma podpisała z trzema firmami: Hochtief Polska, Merloni Indesit Polska i Microsoft Business Solutions.

Obsługa firmy Hochtief, czwartego w świecie koncernu budowlanego, obejmuje przede wszystkim wyspecjalizowane usługi Public Affairs. Dział Public Affairs w Sigmie prowadzący takie działania, jak monitorowanie legislacji i sytuacji politycznej w Polsce i Unii Europejskiej oraz ułatwianie kontaktów z otoczeniem politycznym i ekonomicznym klientów, istnieje od roku i pracuje obecnie dla czterech klientów.

Merloni Indesit Polska należy do włoskiego koncernu Merloni Elettrodomestici - trzeciego na rynku europejskim producenta sprzętu AGD, znanego dzięki swoim największym markom: Ariston i Indesit oraz markom regionalnym: Scholtes, Stinol i Hotpoint. Merloni Indesit Polska produkuje w Łodzi kuchenki gazowe i elektryczne. Usługi Sigmy będą obejmowały przede wszystkim kontakty z mediami, a także Public Affairs.

Microsoft Business Solutions to nowy dział firmy Microsoft, który powstał po przejęciu duńskiej firmy Navision Software i Great Plains Software. MBS oferuje rozwiązania informatyczne do wspomagania procesu zarządzania przedsiębiorstwami. Sigma, która od blisko 9 lat obsługuje firmę Microsoft, zajmie się kontaktami medialnymi MBS.

Nowym klientem została także firma hp Polska (dawny Hewlett-Packard), dla której Sigma realizuje działania medialne, takie jak organizacja konferencji prasowych i pokazów sprzętu.

Nowymi klientami Sigmy zostały ponadto, w wyniku wygranych przetargów, dwie firmy farmaceutyczne: N.V.Organon i Gedeon Richter. Dla holenderskiej firmy N.V.Organon, wchodzącej w skład międzynarodowego koncernu Akzo-Nobel, Sigma zajmie się realizacją projektu edukacji zdrowotnej dotyczącego karmienia piersią. Z kolei dla węgierskiej firmy Gedeon Richter Sigma zajęła się działaniami medialnymi związanymi z prywatyzacją Grodziskich Zakładów Farmaceutycznych Polfa.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi klienci Sigmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl