SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Nowiny Suwalskie” nowym tygodnikiem Mediów Regionalnych

We wtorek 3 lutego br. ukaże się pierwszy numer tygodnika lokalnego „Nowiny Suwalskie”, którego wydawcą jest Białostocki Oddział Mediów Regionalnych.

fot. Shutterstock.comArticle

Czytelnicy co wtorek znajdą w tygodniku przegląd ciekawostek i wydarzeń z życia powiatów suwalskiego i sejneńskiego, w których dystrybuowany będzie magazyn. Do każdego liczącego 24 strony wydania będzie dołączany 16-stronicowy program telewizyjny. Tytuł kosztować będzie 2,50 zł.

Redaktorem naczelnym „Nowin Suwalskich” jest Tomasz Kubaszewski, a zespół redakcyjny tworzą dziennikarze redakcji Mediów Regionalnych w Suwałkach.

Wprowadzeniu nowego tygodnika na rynek towarzyszy kampania promocyjna obejmująca spoty radiowe w lokalnej stacji Radio5, stoisko promocyjne w galerii handlowej, a także kolportaż wydania zerowego "Nowin Suwalskich" do prawie 50 tys. gospodarstw domowych oraz reklamy na billboardach.

„Nowiny Suwalskie” są trzecim tygodnikiem lokalnym, po „Nowinach Sokólskich” i „Nowinach Bielskopodlaskich”, uruchomionym przez Białostocki Oddział Mediów Regionalnych. Autorem projektu graficznego tygodników jest Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Grup Polskapresse i Media Regionalne.

Dołącz do dyskusji: „Nowiny Suwalskie” nowym tygodnikiem Mediów Regionalnych

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
suwalczanka
Gazeta DNO! Wstydziła bym się być redaktorem takiego szmatławca i zamieszczać takie teksty poniżej wszelkich norm. To ni jest dziennikarstwo.
odpowiedź