SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

We wtorek ruszyło głosowanie na Top Radia 357. Głosy można oddawać maksymalnie na 57 utworów, koniec głosowania – 28 grudnia. - Inspiracje do głosowania będziemy wam udostępniać w grudniu na fanpage'u Top Radia 357 – informuje redakcja muzyczna rozgłośni. Top, który zostanie nadany 1 stycznia 2023 roku, poprowadzi tym razem czwórka dziennikarzy. A to nie koniec zmian.

Top Radia 357 nadawany będzie w Nowy Rok przez cały dzień (12 godzin); poprowadzi go na zmianę czwórka dziennikarzy: Katarzyna Borowiecka, Marcin Łukawski, Piotr Stelmach i Marek Niedźwiecki. - W tym roku także mierzymy wysoko, wkrótce więcej szczegółów na temat tego, jak dokładnie będzie wyglądał 1 dzień 2023 roku z 357 – informuje redakcja muzyczna. Nowością jest m.in. to, że każdy głosujący może oddać głos maksymalnie na 57 utworów.

Jak podkreślają dziennikarze – taki Top to także okazja, żeby podziękować patronom za wsparcie. - To dzięki wam możemy realizować głosowanie i nadawać audycję 1 stycznia przez cały dzień. Głosowanie dostępne jest tylko dla patronów - i mamy nadzieję, że z tego przywileju skorzystacie – informuje zespół stacji.

Nowością w stosunku do Topu z ubiegłego roku – poza liczbą oddawanych głosów i liczbą prowadzących - jest także to, iż po zakończeniu głosowania każdy może zaproponować trzy utwory na przyszły rok.

Trzeci Top Radia 357

To będzie już trzeci Top Radia 357. Poprzedni prowadziło na zmianę trzech dziennikarzy: Marcin Łukawski, Piotr Stelmach i Marek Niedźwiecki. Z kolei 1 stycznia 2021 roku zorganizowano „wydanie zerowe” Topu. Każdy z dziennikarzy radia zaprezentował swoje prywatne zestawienie. Radio 357 wystartowało na dobre dopiero kilka dni później. 1 stycznia 2022 roku Radio 357 przez 12 godzin emitowało ranking 110 zagranicznych piosenek wszech czasów wybranych przez słuchaczy wspierających stację. Pierwsze miejsce zajęła piosenka „Bohemian Rhapsody” Queen. Finałowe cztery godziny nadawano, także w wersji wideo, z wieżowca w centrum Warszawy. Radio 357 podało, że w ciągu dnia zyskało tysiąc patronów.
 

 

Na początku października br. minęły dwa lata, odkąd byli dziennikarze Programu Trzeciego Polskiego Radia ogłosili w swoich mediach społecznościowych rozpoczęcie zbiórki pieniędzy na rozkręcenie nowej internetowej rozgłośni. Teraz Radio 357 ma ponad 45,1 tys. patronów, deklarujących wpłaty na poziomie 806 tys. zł miesięcznie. Na funkcjonowanie rozgłośni zebrano już 18,1 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Można już głosować na noworoczny Top Radia 357. Są nowe zasady

36 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Antena
Nie maja swoich pomyslow na radio?! Wszystko zerzniete z Trójki. Ruszcie głowami. Gdzie kreatywnosc?! Kiedy przejmiecie meskie granie - skoro pomysl w calosci ponoc Stelmacha?
odpowiedź
User
Pe
Pretensjonalna Anteno, oni tworzyli Trójkę. Trójka to kreatywność byłych pracowników. Aktualnie nie ma Trójki jest zaorany przez Ciechana Program III PR, z pieśniami biesiadnymi, wylewaniem bluzgów na pracowników i fake news o stronach dla dorosłych. Lista przebojów na którą głosuje kilku słuchaczy i słuchalnością poniżej 2% i przywracanymi audycjami sprzed 2020 r. W końcu wybory niedługo...
odpowiedź
User
STRZELVA WIRUSIE
H-O-M-O-S-E-K-S-U-A-L-I-S-T-A
M-A-R-C-I-N-E-K
Ł-U-K-A-W-S-K-I
odpowiedź