SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowości w letniej ramówce Superstacji

W piątek 27 czerwca Superstacja wprowadza letnią ofertę programową.W wakacyjnej ramówce kanału znajdą się nowe programy, a część zobecnych w niej już audycji zostanie zmodyfikowana.

Nowości w letniej ramówce Superstacji

Z nowości latem w Superstacji pojawią się magazyny: "Superpatol"(pokaże pracę ratowników nad morzem i jeziorami), "Poradnikurlopowicza (program z niezbędnymi poradami na wakacje), "Wakacyjnetajemnice" (cykl opowiadający o podróżach po nieznanych miejscach),"Tropem gwiazd" (magazyn o tym jak wakacje spędzają znani ludzie).Nowym programem będą też emitowane w niedziele o 21.10 "Wakacjemarzeń", w których gwiazdy opowiedzą o swoich wyjazdachurlopowych

W czasie wakacji program Elizy Michalik emitowany będzie odponiedziałku do czwartku o 20.00 (pół godziny wcześniej niżobecnie) i zmieni nazwę na "Z Elizą na plaży". Dodatkowo w soboty o20.00 pojawi się "Tydzień z Elizą" będący przeglądem wydarzeń zudziałem gości. Od wprowadzenia letniej ramówki Superstacjazrezygnuje z codziennego "Rezonansu" Mariusza Ziomeckiego - programukazywać się będzie tylko w piątki o 20.00 jako podsumowujący"Rezonans tygodnia". Zmieni się także godzina emisji audycji"Czarno na białym" - program z piątku z 19.30 przeniesie się nasobotę na 22.30.

Przez cały lipiec Superstacja nie zrezygnuje z emisji programówpublicystycznych jak "Puszka Paradowskiej", "Salon polityczny","Świat według Węglarczyka" czy "Słoń a sprawa polska", ale niewiadomo czy nie znikną one z anteny kanału w sierpniu (trwać będąwtedy wakacje parlamentarne). Przez oba letnie miesiące nie będziepokazywany natomiast sobotni program z udziałem widzów "Bezograniczeń".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowości w letniej ramówce Superstacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl