SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor i konsultanci w Imago PR

Nowym Account Director Imago Public Relations została Aneta Moczkowska.

Pełniący obowiązki na tym stanowisku Michał Sobiło, objął funkcję Client Service Director. Oprócz Anety Moczkowskiej do zespołu agencji dołączyły dwie konsultantki.

Aneta Moczkowska przez cztery lata była naczelnikiem wydziału informacji, promocji i współpracy z zagranicą Urzędu Miasta Tychy. Koordynowała m.in. działania komunikacyjne w zakresie zarządzania kryzysowego w związku z tragedią tyskich licealistów w Tatrach, a następnie ogólnopolską akcję „Bezpieczne Tatry”.

Aneta Moczkowska była również odpowiedzialna za organizację, we współpracy z Kompanią Piwowarską SA, pilotażowej kampanii „Nie sprzedaję alkoholu małolatom”, kontynuowanej obecnie przez Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie i Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pod hasłem „Alkohol – nieletnim dostęp wzbroniony”.

Zespół Imago PR poszerzyły również Dagmara Łuczka, koordynująca  na stanowisku Account Executive prace dla klientów agencji w Trójmieście oraz Małgorzata Niedźwiedzka zajmująca analogiczne stanowisko i pełniąca podobne obowiązki w Warszawie.

Dagmara Łuczka, absolwentka podyplomowego studium PR na Politechnice Gdańskiej, związana była wcześniej z firmami Baltic Gateway Poland i Bałtyckim Terminalem Kontenerowym (BTC). Małgorzata Niedźwiedzka współpracowała z agencją First PR.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor i konsultanci w Imago PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl