SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor klastra ciastek w Mondelez

Adam Kamiński dołączył do polskiego oddziału firmy Mondelēz International (wlaściciel takich marek, jak Milka, Oreo) obejmując stanowisko starszego dyrektora klastra ciastek. 

Adam Kamiński Adam Kamiński

Adam Kamiński ma ponad 20 lat doświadczenia zdobytego podczas pracy na wielu rynkach na całym świecie m.in. w branży FMCG. Pełnił dotychczas funkcje kierownicze na poziomie lokalnym i regionalnym w Europie, USA i regionie AMEA. 

Zarządzał strategią, zróżnicowanymi zespołami oraz kompleksowymi operacjami w obszarze łańcucha dostaw w takich firmach jak Aujan Group Holding, Reckitt Benckiser i Philips Lighting. Wdrażał projekty z zakresu produkcji, logistyki, zaopatrzenia i planowania popytu, optymalizując wydajność procesów, redukując koszty, zwiększając zadowolenie klientów i konsumentów oraz aktywnie wspierając rozwój biznesu.

   – Adam jest niezwykle doświadczonym liderem łańcucha dostaw z ogromną wiedzą z zakresu udoskonalania procesów produkcyjnych wspartą uzyskaniem certyfikatu Six Sigma Black Belt. Jestem przekonany, że objęcie przez niego funkcji lidera dla Klastra Ciastek w Polsce przełoży się na wzmacnianie kultury współpracy i innowacji w naszych fabrykach produkujących ulubione przez konsumentów ciastka marek takich jak Milka, Delicje, Lubisie, czy San - powiedział Andrea Brambilla, SVP Mondelez Supply Chain Bakery w Europie. 

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor klastra ciastek w Mondelez

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
drgonzo78
Starszy dyrektor klastra ciastek, to brzmi dumnie.

6 0
odpowiedź