SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor programowy Radia VOX FM

Tomasz Jankowski został nowym dyrektorem programowym Radia VOX FM.

Dotychczasowy dyrektor programowy sieci Piotr Łęgowski wkrótce obejmie inne obowiązki, podano w komunikacie.

1 sierpnia Tomasz Jankowski obejmie funkcję dyrektora programowego sieci VOX FM, należącej do Grupy Radiowej Time. Jest on związany z Grupą od 2000 roku. Ostatnio przez kilka lat pełnił równocześnie obowiązki dyrektora zarządzającego Radia ESKA Radom, Radia ESKA Lublin i Radia ESKA Kielce oraz dyrektora zarządzającego filii Time Sp. z o.o. w tych miastach.

Tomasz Jankowski związany jest z radiem od siedemnastu lat. Zaczynał w Lublinie w akademickim Radiu Centrum, gdzie był szefem redakcji publicystyki. W tym czasie współpracował także z Radiem Lublin a w latach 1992 – 1993 współtworzył redakcję Radia Puls w Lublinie oraz Telewizji Niezależnej Lublin. W 1994 został współzałożycielem Radia Rekord FM SA w Radomiu, w której najpierw był wiceprezesem a następnie prezesem i redaktorem naczelnym. W latach 1999 – 2001 pełnił funkcję zastępcy koordynatora projektu radiowego ZPR S.A. oraz dyrektora spółki International Communication. Od 2000 roku jest Prezesem Radia Radom Sp. z o.o. (ESKA Radom).

- Tomasz Jankowski, z racji swojego doświadczenia radiowego jest bardzo dobrym kandydatem na stanowisko dyrektora programowego opiniotwórczej sieci radiowej, a sukcesy, które odniósł kierując stacjami Radia ESKA potwierdzają, że doskonale rozumie realia komercyjnego rynku radiowego – mówi Leszek Kozioł, prezes Radia VOX FM. – Cieszę się więc, że zdecydował się przyjąć propozycję objęcia tego stanowiska - dodaje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor programowy Radia VOX FM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl