SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy dyrektor w Fiege Polska

Kris Pauwels objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju (Director Business Development) w Fiege Polska - oddziale jednej z wiodących europejskich firm logistycznych.

Jest odpowiedzialny za koordynację procesów ukierunkowanych na rozszerzanie obszarów działalności firmy oraz nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Nowy dyrektor w Fiege nadzoruje także prowadzenie analiz rynku oraz realizację strategii marketingowej.

„W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej miałem okazję doskonale poznać branżę logistyczną. Zdecydowałem się na pracę w Fiege gdyż uważam, że jest to firma z olbrzymim potencjałem. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu i know-how jest w stanie realizować zaawansowane procesy logistyczne na rzecz klientów z różnych branż, zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do zespołu specjalistów Fiege Polska pracujących nad stałym umacnianiem pozycji rynkowej firmy” – mówi Kris Pauwels.

Kris Pauwels posiada przeszło piętnastoletnie doświadczenie w logistyce kontraktowej
i spedycji towarowej. Studiował filologię germańską na Uniwersytecie w Antwerpii. Ukończył Antwerp City College z tytułem spedytora. Jego kariera rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy dołączył do TNT Worldwide Express w Belgii, obejmując stanowisko Customs Specialist. Od 1995 roku pracował w firmie Danzas Eurocargo jako Sales & Customer Service Specialist. Po przeprowadzce do Polski w 1998 roku, był aktywnie zaangażowany we wprowadzanie firmy Danzas Sp. z o. o. na polski rynek, pełniąc różne funkcje w dziale logistycznym – początkowo Warehouse & Operations Managera, zaś później - Senior Project Managera. Od 2001 roku, jako Regional Key Account Manager, był odpowiedzialny za wdrożenie projektu dla kluczowego klienta na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej. Po połączeniu firmy Deutche Post World Net z DHL został nominowany na stanowisko Senior Business Development Managera i koordynował strategię rozwojową firmy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. W lutym 2006 roku objął stanowisko Development Project Managera odpowiedzialnego za marketing oraz ważniejsze projekty w DHL Exel Supply Chain EMEA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w Fiege Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl