SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dystrybutor Samsunga

Samsung Electronics Polska zmienił dystrybutora sprzętu telewizji przemysłowej (CCTV).

Firma "Ultrak" to nowy polski dystrybutor telewizji przemysłowej Samsung Electronics. Wcześniej spełniała tę funkcję firma "Aasset Security".

Samsung rozpoczął sprzedaż sprzętu telewizji przemysłowej w Polsce w ostatnim kwartale roku 2004 w ramach programu rozszerzania oferty produktowej. Przy wprowadzaniu asortymentu CCTV na rynek, główny nacisk położył na zaawansowane rejestratory cyfrowe oraz kolorowe kamery dzień-noc o czułości dużo wyższej niż produkty konkurencyjne. Dostrzegając potencjał rynku oraz konieczność bliskiej współpracy z wyspecjalizowanym dystrybutorem systemów zabezpieczeń Samsung zdecydował się na alians z Ultrak Security Systems.
 
Ultrak Security Systems - obecny w Polsce od 3 lat - zajmuje się dystrybucją systemów monitoringu. Firma ma kompleksową ofertę elektronicznych systemów bezpieczeństwa, w tym systemów zintegrowanych. W ostatnich latach Ultrak - przy współprace z integratorami - zainstalował systemy monitoringu w blisko 40 polskich miastach oraz wielu obiektach handlowych i przemysłowych.

Ultrak poprzez firmę ADI International jest częścią międzynarodowej korporacji Honeywell (m.in. automatyka lotnictwa, automatyka przemysłowa, zaawansowana chemia materiałowa) mającej roczne obroty w wysokości 25 miliardów dolarów. Siedziba Ultrak znajduje się w Szczecinie, firma ma również biuro handlowe w Warszawie. Celem Ultrak jest objęcie pozycji preferowanego partnera dealerów i instalatorów systemów zabezpieczających w Polsce.

Telewizja przemysłowa Samsung to: kamery wizyjne, cyfrowe rejestratory obrazu, monitory,  urządzenia sieciowe i kontrolery. Kamery posiadają funkcję strumieniowego przesyłanie obrazu i dźwięku do serwerów on-line w czasie rzeczywistym. Urządzenia sieciowe optymalizują system zabezpieczeń przy wykorzystaniu szybkiego transferu sieciowego oraz dają dostęp do monitoringu z dowolnego miejsca na świecie poprzez przeglądarkę internetową (n.p. Internet Explorer). Dzięki rejestratorom możliwe jest płynne utrwalanie wydarzeń z wysoką dokładnością w technologii cyfrowej.

"Wiarygodność i rzetelność firmy Ultrak przekonały nas do podjęcia z nimi współpracy" - mówi Marcin Rosati, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu działu RTV-AGD w Samsung Electronics Polska. "Ultrak stale usprawnia usługi i procesy towarzyszące dystrybucji: zakup towarów, magazynowanie, marketing, obsługę klienta, wysyłkę, pomoc techniczną, serwis i szkolenia. To właśnie wyróżnia nas spośród innych firm i z tego jesteśmy dumni" - dodaje Łukasz Fikus, Prezes firmy Ultrak.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dystrybutor Samsunga

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl