SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dział w Metropolu

Więcej gospodarki w dzienniku Metropol

13 kwietnia br. w dzienniku Metropol pojawi się nowa strona poświęcona gospodarce – Metropol Rynek. Na specjalnych, stronach – od poniedziałku do piątku – znajdą się najważniejsze, aktualne informacje gospodarcze z kraju i ze świata, kursy walut i notowania, porady finansowe.

Metropol RyneK jest skierowany do czytelników, którzy poszukują streszczenia najważniejszych informacji ekonomicznych. Strona ta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie czytelników szukających rzetelnych informacji, ale nie mających czasu na dokładne studiowanie prasy ekonomicznej.

Metropol należy do jednej z 34 edycji gazety należącej do grupy Metro International. Na całym świecie dziennik ukazuje się w 70 miastach. Koncepcja gazety jest niemal jednakowa dla każdego kraju – podobne są layout oraz zawartość. W ciągu trzech lat od wejścia na polski rynek Metropol stał się najbardziej poczytną gazetą w stolicy, docierając do ponad 320 tys. czytelników.

Od 1 marca br. Metropol jest dostępny w czterech kolejnych miastach, poza Warszawą: w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście. Każde wydanie gazety zawiera najważniejsze informacje krajowe, światowe oraz lokalne ze szczególnym uwzględnieniem wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i rozchodzi się - jak twierdzi wydawca - bez żadnych zwrotów.

W miastach poza Warszawą, Metropol jest dystrybuowany w poniedziałki i piątki. Nakład gazety w te dni, łącznie z dystrybucją w stolicy od wynosi średnio od 240-280 tys. egzemplarzy.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dział w Metropolu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl