SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dział w Toshiba Tec Poland

Wewnątrz firmy Toshiba Tec Poland S.A. stworzony został nowy dział - dział projektów, którego zadaniem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie urządzeń firmy.

Nowy dział jest odpowiedzią na potrzeby klientów, dla których korzystanie w zakresie urządzeń biurowych z usług kilku firm staje się coraz bardziej kłopotliwe.

Zadaniem działu jest przede wszystkim znajdowanie rozwiązań, które będą „uszyte na miarę klienta”. Oferowanie klientowi takich rozwiązań, które będą przez niego w pełni wykorzystywane.

Dzięki stworzeniu działu projektów firma jest w stanie niezwłocznie reagować na specyficzne potrzeby ciągle zmieniającego się rynku i elastycznie dopasować się do każdej z potrzeb swoich klientów, biorąc pełną odpowiedzialność za jego obsługę i serwis.

„Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie stać się nie tylko dostawcą urządzeń, ale integratorem systemów, które w postaci urządzeń cyfrowych są dostępne od dawna. Przy pomocy np. dodatkowego oprogramowania mogą stanowić potężne narzędzie nie tylko ułatwiające pracę Klientowi, ale również stanowiące centrum obsługi biurowej. Wiele czynności zostanie wykonanych automatycznie, co ma ogromny wpływ na obniżenie kosztów ponoszonych do tej pory na podobną bądź zbliżoną działalność” – powiedział Maciej Kacprzak, Business Solution Manager Toshiba Tec Poland.

Nowy dział wspierać będzie również dział handlowy w oferowaniu zintegrowanych usług i systemów dla klienta końcowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dział w Toshiba Tec Poland

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl