SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Gość Niedzielny

Od 1 stycznia 'Gość Niedzielny' ukazywał się będzie w zupełnie nowym kształcie

Najbardziej dostrzegalne są zmiany w stałych pozycjach, od lat występujących w „Gościu”, np. codzienna refleksja nad Słowem Bożym czy komentarze do czytań niedzielnej Liturgii Słowa została podana w atrakcyjniejszej formie. Pojawiły się nowe formy dziennikarskie oraz nowi autorzy. Stałymi felietonistami „Gościa” zostali prof. Władysław Bartoszewski, dominikanin o. prof. Jacek Salij, historyk i eurodeputowany prof. Wojciech Roszkowski oraz socjolog prof. Elżbieta Fedyszak-Radziejowska.

Stałym elementem będzie żart rysunkowy "Rysunki Pana Jujki". Zmieniła się również szata graficzna tygodnika.

Pismo jest wydawane na lepszym papierze, w powiększonej o 4 strony objętości. Wiele się zmieniło, tylko nie cena. "Gość Niedzielny" nadal będzie kosztował 3 zł.

W 2004 roku średni nakład pisma przekroczył 150.000 egzemplarzy. Nakład jest kontrolowany przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy.

 Dystrybucja: w parafiach poprzez własną firmę kolporterską; Poczta Polska - prenumerata; RUCH i Kolporter. Czytelnicy - są w wieku 40+ (ponad 70%), są w większości mieszkańcami miast (na podstawie badań SMG/KRC – PBC).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Gość Niedzielny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl