SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe kanały w sieci kablowej Vectra

Sieć kablowa Vectra dołączy 15 listopada kanały Nuta Gold i TV Regio. Pierwsza stacja nadaje teledyski wyprodukowane od lat 70. do współczesnych. Druga pokazuje produkcje stworzone przez stacje lokalne z różnych części Polski, w tym filmy dokumentalne i podróżnicze.

Salon sieci kablowej VectraArticle

Koniec roku to okres lepszej sprzedaży abonamentów płatnej telewizji. Wielu operatorów rozszerza wtedy ofertę albo prowadzi akcje promocyjne polegające na udostępnianiu kanałów z droższych pakietów do tych tańszych.

Biuro prasowe Vectry na razie nie potwierdziło nowości, ale nadawca jednej ze stacji już tak. - Nuta Gold HD pojawi się na pozycji 618, natomiast nasz największy kanał Antena HD zyska lepszą pozycję w EPG i pojawi się na pozycji 161. Bardzo się cieszymy, że od wielu lat mamy bardzo dobrą współpracę z Vectra S.A. - mówi Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE, do której należy Nuta Gold.  

W ofercie Vectry wiele kanałów Grupy MWE

Vectra oferuje też związane z jego firmą kanały: Antena HD, Ultra TV 4K, TVC, Filmax (4K i HD), Top Kids, Junior Music, Adventure, Home TV, Golf Channel Polska, Power TV i Nuta TV. W ofercie Xtreme TV można znaleźć z kolei także Xtreme TV. W przyszłym roku portfolio kanałów Grupy MWE zostanie rozszerzone. W styczniu ruszy Junior Channel, wiosną Pogoda24. Trwają również prace nad nową koncepcją na Zakupy24. Wszystkie kanały kilka tygodni temu otrzymały koncesje od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Do maja 2022 roku Telestar, nadawca kanału Gold TV (wcześniej TO!TV, iTV) współpracował z MWE Networks w zakresie programowo-dystrybucyjnym. Później zakończono nadawanie tej stacji, a zamiast niej dostawcy płatnej telewizji zaczęli oferować kanał Nuta Gold. Jest dostępny m.in. w ofercie Canal+, Orange, Pilot WP i w sieciach kablowych.

Inną nowością Vectry ma być Regio TV. Operator poinformował już część klientów o wprowadzeniu tego kanału do oferty. Jeden z użytkowników forum.satkurier.pl podał, że ma się pojawić na pozycji 829 dekoderów. W ramówce są programy lokalnych telewizji, ale też amatorskie produkcje czy serie dokumentalne, takie jak „Przez Afrykę Zachodnią”, „Przez Indie”, „Tajemnice warszawskiej architektury”, „Góry Sowie”, „Lasy Dolnego Śląska”, „Przyroda pilskich lasów” czy „Sandomierz wczoraj i dziś”.

Z danych Nielsena wynika, że Nuta Gold miała 0,01 proc. udziału w rynku telewizyjnym w 2022 roku. 

Dołącz do dyskusji: Nowe kanały w sieci kablowej Vectra

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Luk
"W ofercie Xtreme TV można znaleźć z kolei także Xtreme TV"
Czy ktoś czyta to zanim zostanie opublikowane!? Czy jaja sobie robicie z czytelników?
odpowiedź
User
Ivo
A kiedy doczekamy się całej paczki MTV ??? Czekam z założeniem tej kablówki na te właśnie kanały, ale chyba się nie doczekam. Nie mają dobrej oferty dla młodych.
odpowiedź
User
Wektorowiec
Kolejne śmieciuchy i zapchaj dziury, śmiechu warte naprawdę, a ja się pytam, dlaczego nie ma kanałów Polsat Sport Premium w ofercie?
odpowiedź