SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy klient FEEDBACK/Hill and Knowlton

FEEDBACK/Hill and Knowlton zajmie sie obsługa PR Galerii Mokotow

Firma Rodamco CH 1 Sp. z o.o., będąca właścicielem Galerii Mokotów, powierzyła obsługę PR, tego najbardziej prestiżowego centrum handlowego w kraju, agencji Feedback/Hill and Knowlton. Umowa została zawarta na czas nieokreślony i obejmuje kontakty z mediami oraz komunikację marketingową.

Udziałowcami Rodamco CH 1 są firmy: Rodamco Europe oraz Globe Trade Centre (obie po 50% udziałów). Rodamco Europe, z którą Feedback/Hill and Knowlton współpracuje od blisko dwóch lat w zakresie PR korporacyjnego, jest największą spółką publiczną inwestującą i zarządzającą centrami handlowymi w Europie. Firma notowana jest na giełdach papierów wartościowych w Amsterdamie, Frankfurcie, Paryżu i Brukseli. W Polsce Rodamco Europe rozpoczęło działalność pod nazwą Rodamco Europe Sp. z o.o., jako spółka zależna Rodamco Europe. 30 czerwca 2003 roku Rodamco Europe nabyło 50% udziałów w Galerii Mokotów, a od 1 lipca 2003 zarządza Galerią Mokotów, poprzez powołaną w tym celu spółkę Rodamco GM Management. Rodamco Europe będzie również współwłaścicielem budowanych obecnie Złotych Tarasów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy klient FEEDBACK/Hill and Knowlton

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl