SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy konkurs Plus GSM

Renault Megane dla znawcy kultury

Do 21 października br. trwa konkurs SMS "Kulturoznawca", przeznaczony dla abonentów i użytkowników Plus GSM. Pytania konkursowe dotyczą szeroko pojętej tematyki związanej z kulturą (film, muzyka, literatura, teatr, sztuka itp.).

Konkurs składa się z 13 niezależnych etapów, w tym 12 Konkursów Codziennych i Finału.
Aby wziąć udział w Konkursie Codziennym, należy wysłać SMS o treści START pod numer 7177.
W odpowiedzi wysłane zostanie pierwsze pytanie konkursowe z kilkoma wariantami odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Po wysłaniu odpowiedzi uczestnik konkursu otrzyma kolejne pytanie. Za każdą prawidłową odpowiedź przyznawany jest 1 punkt. Po zakończeniu każdego etapu 100 osób z największą liczbą punktów zaproszonych zostanie do rozegrania "dogrywki". W tej części wysłane zostanie tylko jedno pytanie, jednak bez żadnych podpowiedzi. Osoba, która odpowie w najkrótszym czasie, zostanie zwycięzcą. W dogrywce należy wysyłać SMS pod numer 7187.

W Finale obowiązują podobne zasady jak w Konkursach Codziennych. Aby wziąć udział w konkursie finałowym, należy przynajmniej raz zarejestrować się w jednym z Konkursów Codziennych i między 18 a 20 października br. wysłać słowo FINAL pod numer 7177.
21 października najlepsza "setka" finału będzie walczyć o samochód Renault Megane II.

Opłata za wysłanie wiadomości SMS pod numery 7177 oraz 7178 wynosi 1 zł + VAT (1,22 zł z VAT).
Regulamin oraz opis konkursu dostępny jest na stronie www.reg.emisja.pl, poza tym w sieci Plus GSM pod numerem 2601 oraz w sieci Sami Swoi pod numerem 8877.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy konkurs Plus GSM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl