SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy magazyn erotyczny

Foto Akt - nowy magazyn poświęcony fotografii kobiecego aktu.

- Magazyn "Foto Akt" został stworzony po to, aby dać czytelnikom możliwość obcowania z najwyższej jakości sztuką fotografii, z dogłębnymi artykułami, wywiadami i przepięknymi modelkami w ekscytujących miejscach. "Foto Akt" to wspaniała przygoda w świecie fotografii aktów - mówi Bartlomiej Grabowski z wydawnictwa Silk Media, które wydaje magazyn.

"Foto Akt" jest polskim wydaniem międzynarodowego magazynu "The New Nude", który przez redaktora brytyjskiego czasopisma "Film" został określony jako "bezsprzecznie jeden z najbardziej śmiałych projektów w świecie fotografii w ostatniej dekadzie". Twórcą i dyrektorem artystycznym "The New Nude" jest Petter Hegre, którego charakterystyczny styl wykonywania zdjęć sprawił, iż jest obecnie jednym z najbardziej uznanych fotografów na świecie.

                 

- "Foto Akt" kierowany jest do wszystkich, rozsmakowanych w pięknie kobiecego aktu. Są to zarówno osoby amatorsko zajmujące się fotografią, niekoniecznie aktów, profesjonaliści, jak i wszyscy pozostali, dla których oglądanie najwyższej jakości fotografii kobiet jest przyjemnością - dodaje Grabowski.

Metryka
Częstotliwość: kwartalnik
Cena:    14,99 zł
Dzień wydania:  czwartek
Ilość stron:  100
Pierwsze wydanie: 2005 rok
Nakład:  15.000.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy magazyn erotyczny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl