SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy naczelny 'Aktivista'

Łukasz Figielski zastąpi Zuzę Ziomecką na stanowisku Redaktora Naczelnego miesięcznika 'Aktivist'.

Dotychczasowy zastępca Naczelnej pracuje w wydawnictwie Valkea Media („Aktivist”, „Exklusiv”, „Warsaw Business Journal”, „Warsaw Insider”) od pół roku, ale z firmą związany był – jako autor wywiadów i recenzji – od wielu lat. Przed zmianą pracodawcy pełnił stanowisko Redaktora Naczelnego pisma „Laif” i prowadził dział filmowy w dwutygodniku „Wprost i Kultura”. 26-letni Figielski jest współautorem książki „Prywatna Historia Kina  Polskiego”. Jego zastępcą został Tomek Kosiński, dotychczas zajmujący się działem muzycznym oraz informacji miejskiej.

Jak podano w komunikacie sprawująca od czterech lat funkcję Redaktora Naczelnego Ziomecka zajmie się teraz rozwojem marki Aktivist.

„Aktivist” jest bezpłatnym miesięcznikiem kolportowanym w ponad tysiącu punktach w sześciu największych aglomeracjach miejskich Polski.  Nakład magazynu to 110 tys. egzemplarzy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy naczelny 'Aktivista'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl