SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy naczelny 'Mojego Mieszkania'

Joanna Zawadzka, dotychczas piastująca stanowisko redaktor naczelnej 'Mojego Mieszkania', odeszła z Wydawnictwa G+J.

Zawadzka z wydawnictwem była związana od kilku lat, a obowiązki redaktor naczelnej objęła przed rokiem. Jej dalsze plany zawodowe nie są znane.

11 kwietnia stanowisko redaktora naczelnego miesięcznika objął Marcin Szczygielski, pisarz, grafik i dziennikarz. Od kilku lat zajmuje się zawodowo stylizacją i projektowaniem wnętrz. Przez 6 lat był związany z miesięcznikiem „Playboy”, gdzie w latach 1998-2000 pełnił funkcję dyrektora artystycznego. Od roku 2001 do 2002, jako dyrektor kreatywny wydawnictwa Gruner+Jahr Polska, tworzył makietę tygodnika "Gala" oraz modernizował makiety graficzne innych tytułów wydawnictwa. Od stycznia br. współprowadzi program „Pokojowe Rewolucje” w TVN, który poświęcony jest projektowaniu wnętrz. Wydał kilka książek, m.in. "PL-BOY, czyli dziewięć i pół tygodnia z życia pewnej redakcji", "Kuchnia na ciężkie czasy" czy "Nasturcje i ćwoki".

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy naczelny 'Mojego Mieszkania'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl