SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy polski reality show

Już w lipcu na antenie TVN Siedem pojawi się nowy reality show "Tenbit.pl Klub Przygód"

"Tenbit.pl Klub Przygód" to nazwa nowego reality show przygotowywanego przez Tenbit, firmy przygotowującej "Tenbit.pl" dla TVN-u i "Tenbit GSM" dla TVN Siedem.

Program pojawi się na antenie TVN Siedem w okresie wakacyjnym czyli lipcu i sierpniu a weźmie w nim udział 10 osób w wieku powyżej 18 lat, którzy będą rywalizowali o główną nagrodę 50 tys. złotych. Casting do programu rozpoczął się w poniedziałek i potrwa do 15 maja. Cała rekrutacja potrwa do 31 maja. Ludzie, którzy wyślą SMS między 16 a 31 mają też mają szansę na uczestnicznie w programie. Ten etap ma na celu wyłonić listę uczestników rezerwowych. 


Program "Tenbit.pl Klub Przygód" jest oparty na zasadach reality show dla młodych osób. Program zawiera w sobie elementy współzawodnictwa w oparciu o elementy wiedzy, sprawności fizycznej, spostrzegawczości oraz doświadczenia.
Uczestnicy wezmą udział w wyprawie, na której czekają na nich niesamowite i zarazem nie łatwe zadania. Będą latać na paralotni, uprawiać wspinaczkę sportową i wiele innych niebezpiecznych sportów. Każde poprawnie wykonane zadanie jest kolejnym etapem na drodze do finału. Co tydzień przez uczestników zostanie wyeliminowana jedna osoba, która ich zdaniem najmniej się wykazała w przydzielonych zadaniach. Specjaliści m.in. psycholog będą czuwać nad tym, aby ludzie wybrani do programu to osoby umiejące współpracować z grupą, tolerancyjne i otwarte na poglądy innych.

Reklama naboru uczestników i programu będzie wsparta silną kampanią (wykorzystującą potencjał grupy ITI oraz innych mediów nie związanych z grupą), w Internecie, prasie (miesięczniki i tygodniki), Telewizji (TVN, TVN siedem, MTV) Multikinie (spoty przed seansami), radiu (Radiostacja) oraz działaniami BTL ( ulotki, plakaty, wykorzystywanie "e-stara" - jeżdżaca kafeja internetowa).
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy polski reality show

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl