SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy poradnik Wydawnictwa Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka wydało nową edycję popularnego poradnika dla działów personalnych

Na rynku ukazało się nowe wydanie poradnika "Personel od A do Z. Prawo Pracy" Wydawnictwa Wiedza i Praktyka, które specjalizuje się w profesjonalnych publikacjach dla biznesu.

Poradnik "Personel od A do Z" to kompendium wiedzy dotyczącej prowadzenia spraw pracowniczych. Jest źródłem sprawdzonej, profesjonalnej informacji. Każda porada publikowana w poradniku pochodzi od doświadczonych prawników specjalizujących się w prawie pracy, sędziów, radców prawnych, urzędników PIP oraz ZUS. Ponadto wydawnictwo w trosce o najwyższą jakość merytoryczną stworzyło ostatnio system potrójnej kontroli. Każdy tekst - zanim zostanie zaakceptowany do druku - jest oceniany przez trzech niezależnych ekspertów. Wszystkie te działania sprawiają, że nasz poradnik dostarcza praktycznych porad, wskazówek i interpretacji z zakresu prawa pracy i zarządzania personelem, którym można zaufać w 100% - zalety nowej edycji poradnika wymienia Julita Lewandowska-Tomasiuk, jego wydawca.

Poradnik składa się z podstawowej publikacji w postaci segregatora, która co 6-8 tygodni, wzbogacana jest i uzupełniana aktualizacjami. Na prawie 600 stronach poradnika znajdują się m.in.: praktyczne wskazówki i porady ekspertów prawa pracy, sędziów sądów pracy, pracowników MGPiPS dotyczące takich obszarów jak: rozliczanie czasu pracy, zawieranie i rozwiązywanie umów, świadczenia pracownicze, administracja kadrowa oraz informacje o zmianach zachodzących w prawie pracy, wraz z ich interpretacjami.

Dodatkowym ułatwieniem, wysoko ocenianym przez odbiorców, jest powołanie się przy każdej poradzie na konkretną podstawę prawną w postaci odnośników do ustawy lub rozporządzenia, a w przypadku wyroków - sygnatury i miejsca publikacji orzeczenia sądowego. Dzięki takiemu praktycznemu rozwiązaniu czytelnik poradnika może zawsze powołać się na źródło swojej decyzji z zakresu prowadzenia spraw pracowniczych, a także ma pewność, że działa zgodnie z prawem.

Wydawcy poradnika oferują także szereg dodatkowych usług, do których prenumeratorzy mają zapewniony bezpłatny dostęp. Czytelnicy mogą skonsultować się z ekspertem podczas cotygodniowego dyżuru telefonicznego, a także zaprenumerować bezpłatny e-letter, który raz w tygodniu informuje o wszystkich zmianach w prawie pracy i nowych wskaźnikach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy poradnik Wydawnictwa Wiedza i Praktyka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl