SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy prezes Canal+

Nowa struktura organizacyjna Canal+Group

W poniedziałek została przedstawiona w Paryżu, nowa struktura organizacyjna Canal+Group w Europie Środkowej i Północnej.

W regionie obejmującym Polskę, Beneluks i Skandynawię zdecydowano się na powołanie Komitetu Wykonawczego pod przewodnictwem Dominique'a Fagot. W skład Komitetu weszli również Eric Desmonts, odpowiedzialny za finanse i sprawy administracyjne oraz Arnaud de Villeneuve - odpowiadający za rozwój oraz sprzedaż i marketing.

Isabelle Menez została Dyrektorem koordynującym działania operacyjne w Europie Środkowej i Północnej. Zaś Dyrektor Programowy Grupy CANAL+ Alexandre Michelin, pełnić będzie - przy Dominique Fagot - misję koordynatora w zakresie programingu i zakupów praw.

Jedyną zmianą w Polsce jest powołanie Arnaud de Villeneuve na stanowisko Prezesa Zarządu spółek należących do CANAL+Polska - na miejsce Christiana Kozara. Arnaud de Villeneuve odpowiadać będzie tym samym za rozwój i dystrybucję kanału CANAL+Polska oraz platformy cyfrowej Nowa CYFRA+. Na stanowisku przewodniczącego rady nadzorczej Telewizyjnej Korporacji Partycypacyjnej pozostał Lew Rywin.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy prezes Canal+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl