SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy prezes DD Media

Po 6 latach pracy z Wydawnictwem DD Media rozstał się jego pierwszy prezes, Maciej Jankowski.

Jego miejsce na tym stanowisku objął dotychczasowy wiceprezes Morten Lindholm Jorgensen.

Maciej Jankowski, mimo rezygnacji ze stanowiska prezesa, nie opuszcza spółki, pozostaje jej udziałowcem i członkiem Rady Nadzorczej.

- Wiem, że przekazuję kierowanie firmą w kompetentne ręce moich najbliższych współpracowników, którzy poprowadzą ją do dalszych sukcesów - mówi odchodzący prezes Maciej Jankowski. Przyszedł czas na trochę odpoczynku, poświęcenia czasu rodzinie, a potem na realizację nowych przedsięwzięć biznesowych, być może w innym kraju.

Od 28 lipca 2005 r. zarząd DD Media działa w następującym składzie:
Morten Lindholm Jorgensen - prezes
Agnieszka Marks - wiceprezes
Piotr Szekiełda - wiceprezes.

Wszyscy są długoletnimi pracownikami DD Media. 

                   

- Objęcie funkcji prezesa spółki DD Media to dla mnie ogromna przyjemność. Uważam, że firma jest dobrze przygotowana do przyjęcia nowych wyzwań, mamy utalentowany zespół, dobrych dziennikarzy, odnotowaliśmy bardzo dobre wyniki sprzedaży, zwłaszcza w okresie ostatnich 9 miesięcy.  Naszym inwestorom przedłożyliśmy plan rozwoju firmy na najbliższych 3 lat zakładający podwojenie naszych wyników.  Inwestorzy w pełni przyjęli i  zaakceptowali projekt, który zakłada m.in. rozwój dystrybucji - mówi Morten  Lindholm Jorgensen.

Morten Lindholm Jorgensen, z pochodzenia Duńczyk, karierę w "Dzień Dobry" rozpoczął w 2000 r. od początku na stanowisku wiceprezesa.

                      

Agnieszka Marks z "Dzień Dobry" związana jest od 2000 roku początkowo na stanowisku kontroler finansowy, prokurent, by w 2005 roku zostać wiceprezesem spółki.

                   

Piotr Szekiełda z "Dzień Dobry" związany od 2001 roku, początkowo jako dyrektor sprzedaży w oddziale poznańskim,  w 2004 r. awansował na stanowisko dyrektora ds. sprzedaży i dystrybucji, od lipca 2005 r. członek zarządu DD Media.

DD Media Sp. z o.o. jest wydawcą ogólnopolskiego dziennika "Dzień Dobry". Pismo dociera w poniedziałki i piątki do 36 miast.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy prezes DD Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl